Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

У Бородянці найближчим часом відкриють невеличке модульне тимчасове містечко для жителів, які втратили житло внаслідок російської агресії (відео)

Як збираються модулі сьогодні, 13 травня перевірив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк разом з в.о. голови Бородянської громади Георгієм Єрком, міським головою Ірпеня Олександром Маркушиним та головою Бучанської районної військової адміністрації Миколою Ляшенком.

Всього модульне містечко буде складатися з 4 комплексів.

До кожного з комплексів входять 22 модуля для проживання, а також кухня, душ, туалет та інші необхідні технічні та побутові приміщення. Наразі йдуть роботи зі збору модулів та облаштування території навколо. Тимчасове містечко буде розташоване на території місцевого стадіону. 16 травня заплановане встановлення всіх 160 модулів.

Конструкції, із яких і складається тимчасове містечко, до Бородянки надійшли як допомога від польського уряду. Розмір модуля для проживання складає 6 на 2,5 метри.

«Дуже багато жителів Київщини втратили свої домівки внаслідок звірячих обстрілів російськими військовими. Тому наше ключове завдання на сьогодні – забезпечити людей тимчасовим житлом. Модуальні містечка – оптимальний варіант на той час поки вирішується питання викупу чи побудови нових домівок. Вважаю, що аналогічні проєкти ми зможемо реалізувати і в інших населених пунктах, які постраждали від окупантів. Зараз розглядаємо цю можливість», – зауважив голова КОВА Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…