Працюємо задля перемоги!

Олексій Кулеба здійснив робочий виїзд до Бориспільського району

Голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба сьогодні, 5 серпня, здійснив робочий візит до Бориспільського району. Спершу Олексій Кулеба разом із очільником Бориспільської РВА Русланом Дяченко та міським головою Борисполя Володимиром Борисенко відвідали багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування.

Там вони поспілкувалися з директором медичного закладу Василем Лисицею та оглянули кімнати, де у планах розмістити ангіограф, новий рентген-апарат та кисневу станцію. Ангіограф – це багатофункціональний рентгенівський медичний апарат нового покоління, що купили коштом державного бюджету ще минулоріч. Наразі в лікарні триває облаштування приміщення для встановлення дороговартісного обладнання до кінця серпня.

Також у ході поїздки очільник Київської ОВА відвідав одну зі шкіл та дитсадків Борисполя, де перевірив стан укриттів та готовність закладів до старту нового навчального року, а також поспілкувався із працівниками закладів.

«Особисто перевірив підготовку до навчального року місцевого садка та школи. Безпека дітей – це пріоритет для нас. Розумію побоювання батьків щодо навчального процесу в режимі офлайн. Але сьогодні ми робимо максимум заходів для того, щоб облаштувати безпечні умови для дітей та учасників освітнього процесу», – прокоментував Олексій Кулеба.

На завершення робочого візиту очільник Київської ОВА провів нараду з керівництвом Бориспільської РВА, головами територіальних громад району та представниками територіальних підрозділів органів влади.

У фокусі діалогу – планування заходів оборони та цивільного захисту населення в районі, взаємодія всіх силових структур, наповнення місцевих бюджетів, стан поводження з відходами, вирішення питань внутрішньо переміщених осіб, підготовка до осінньо-зимового періоду та нового навчального року.

Під час наради Олексій Кулеба звернув увагу присутніх на першочергові завдання, що стоять перед очільниками Бориспільського району.

«В умовах повномасштабної війни Бориспільський район продовжує зберігати ділову активність, приймати вимушених переселенців та повертатися до звичного життя. Ми, в свою чергу, маємо дбати про безпеку та комфорт людей. Маємо діяти швидко, системно та результативно. Тому надважливо чітко та ефективно взаємодіяти між усіма гілками влади, службами та громадою. Маємо навчитися воювати та розвиватися одночасно», – підкреслив Олексій Кулеба.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…