Київщина туристична

Київщина – туристичний регіон

Київщина неймовірна! Тут є все та навіть більше для чудового відпочинку: історичні, архітектурні пам‘ятки, музеї, урочища, заповідники, ландшафтні парки, пляжі, бази відпочинку, незвичайні еко-ферми та багато іншого, що можна досліджувати кожного дня.
Все те, що вражає, захоплює та надихає, знаходиться зовсім поруч. А головне, що в поєднанні з неймовірними пейзажами мандрівників чекають історичні екскурси у минуле – унікальна можливість доторкнутися до історії часів Київської Русі та побачити пам’ятки, збережені до нашого часу.
І найцікавішим є те, що місць настільки багато, і вони настільки різноманітні, що буде цікаво як дорослим, так і малечі. Саме тому, Київська область – ідеальне місце для поєднання відпочинку та зростання.
Чого тільки варті дивовижні краєвиди села Буки, підвісний міст у Чмирівці, ферми та заповідники на околицях області, місто-музей Переяслав, містичний Чорнобиль, масштабне Межигір’я або парк Острів Сакури у Володарці та ще багато-багато цікавинок.

Київщина не залишала жодного байдужим до себе. Сюди хочеться повертатися якомога частіше за барвистими емоціями, незабутніми спогадами, та чудовими фото!
Все це – історія і сучасність, гармонічно поєдналось у туристичному бренді Київщини. 

 
Програма розвитку туризму в Київській області на 2021-2023 роки