Працюємо задля перемоги!

Майно для потреб оборони та національної безпеки

Майно для потреб оборони та національної безпеки

Майно для потреб оборони держави, забезпечення національної безпеки, відсічі збройної агресії Російської Федерації проти України, усунення загрози небезпеки державній незалежності України, її територіальній цілісності, забезпечення енергетичної безпеки держави, продовольчої безпеки населення.

Кому майно може бути безоплатно передано?

 • Збройним Силам України
 • Національній гвардії України
 • Службі безпеки України
 • Службі зовнішньої розвідки України
 • Державній прикордонній службі України
 • Міністерству внутрішніх справ України
 • Національній поліції України
 • Державній службі України з надзвичайних ситуацій
 • Управлінню державної охорони України
 • Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України
 • іншим утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам
 • державним органам, установам (організаціям), які утримуються за рахунок бюджетних коштів 

Де отримати інформацію про майно?

Інформація про майно (у разі її надходження в повному обсязі) оприлюднюється щомісяця  до  10  числа місяця. Ознайомитися з інформацією про майно можливо на веб-сайті Київської обласної військової адміністрації за посиланням 1, посиланням 2,  посилання 3, посилання 4, посилання 5, посилання 6, посилання 7, посилання 8, посилання 9

Як отримати майно?

Протягом  15  календарних  днів  з моменту оприлюднення інформації суб’єкти, які перелічені вище, можуть звернутися до Київської обласної військової адміністрації із  заявою про отримання майна. В заяві зазначається інформація про суб’єкта звернення (найменування юридичної особи, код ЄДРПОУ, юридична адреса, електронна адреса, контактна особа), інформація про майно з приводу якого звертається суб’єкт звернення.

Заяви про отримання майна надсилаються до Київської обласної військової адміністрації на електронну адресу: [email protected].

Звертаємо увагу, що заяви про отримання майна, які надсилаються до Київської обласної військової адміністрації на електронну адресу, повинні обов’язково містити кваліфікаційний електронний підпис (КЕП). У разі відсутності КЕП, заяви не реєструються.

Якщо на одне і теж майно претендує більше  ніж один суб’єкт, рішення щодо його отримувача приймається Київською обласною  військовою адміністрацією за результатами узгоджувальної наради  з  уповноваженими  представниками таких суб’єктів.

Рішення щодо  переліку  та  отримувачів  майна, приймається обласною військовою адміністрацією  до  кінця  поточного місяця, у якому здійснювалося оприлюднення  інформації  про наявність відповідного майна, про що невідкладно інформується орган (суб’єкт господарювання), від якого таку інформацію було отримано.

Передача   майна   оформлюється   актом   приймання-передачі, складеним  представниками  органу, що повідомив про наявність майна, та представниками суб’єкта,  якому  передається  майно.  При  цьому представник  суб’єкта,  якому  передається майно, отримує майно на підставі відповідної довіреності.

Нормативно – правова база: