Працюємо задля перемоги!

Близько 3000 дітей пільгових категорій Київщини цього літа подорожували за кордон та відпочивали в Україні

Близько 3000 дітей Київської області, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мали змогу оздоровитися й відпочити в літніх таборах України, а також побувати за кордоном. Мова йде про дітей, які постраждали внаслідок військової агресії росії, залишилися без батьківського піклування, є дітьми захисників України або внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили в Службі у справах дітей та сім’ї Київської ОВА. 

Так, в Івано-Франківській області за сприяння Благодійної організації «Родина-Україна», з якою Київська обласна військова адміністрація підписала меморандум про співпрацю, відпочили та оздоровилися 200 дітей. 

За сприяння Міністерства соціальної політики України в «Артеці», що знаходиться в Закарпатської області, на І зміні побували 19 дітей. Заїзд на ІІ зміну, до якої увійде 19 вихідців із Київщини, планується 7 вересня.

Також у Міжнародному дитячому центрі «Артек», що розташований у Пущі-Водиці, відпочили 50 дітей.

Крім того, міжнародні партнери, зокрема Польща, Угорщина, Іспанія, Німеччина, Італія, Чехія, Словакія та Азербайджан прийняли в себе близько 2400 дітей Київської області. Там малеча мала змогу подорожувати, відвідувати екскурсії та інші культурологічні заходи.

Також у вересні планується ще декілька поїздок до Азербайджанської Республіки та Угорщини, що будуть організовані за кошти благодійників.

 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…