Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Усі школи та дитсадки пристоличного регіону пройшли ліцензування

На Київщині завершився процес ліцензування комунальних закладів освіти, які працюють у громадах у сферах повної загальної середньої та дошкільної освіти.

Про це зазначають у департаменті освіти Київської обласної державної адміністрації.

Так, усі заклади освіти комунальної форми власності області мають відповідні ліцензії та можуть провадити освітню діяльність, згідно чинного законодавства. Йдеться про 655 шкіл, 519 дитячих садків та 289 дошкільних відділень у закладах освіти.

Довідково: відповідно до статті 45 Закону України «Про повну загальну середню освіту» ліцензія підтверджує спроможність закладу освіти провадити освітню діяльність на певному рівні повної загальної середньої освіти та в певному місці провадження такої діяльності відповідно до ліцензійних умов.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022