Працюємо задля перемоги!

На Київщині провели навчання кухарів у межах реформи шкільного харчування

У Київській області впроваджується реформа шкільного харчування. У її межах на базі Центру освіти дорослих Бориспільського професійного ліцею провели практичний семінар-навчання для кухарів, медичних сестер із дієтичного харчування закладів загальної середньої освіти Великодимерської громади.

Його організував Департамент освіти і науки Київської обласної військової адміністрації.

Слухачі отримали теоретичні знання з питань формування нового шкільного меню з урахуванням сучасних вимог, упровадження системи безпечного та якісного харчування.

Тренери з числа педагогічних працівників закладу на практиці ознайомили слухачів із можливостями сучасного технологічного обладнання у приготуванні якісної та смачної їжі.

Нагадаємо, що в Київській області, як і по всій Україні, триває реформування системи шкільного харчування, що розпочалося з ініціативи першої леді Олени Зеленської. Реформа передбачає закупівлю сучасного обладнання та оновлення їдалень, а також зміни в підходах до організації харчування дітей.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…