ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ СТАНОМ НА 10:00 03.03.2022

Ситуація в Київській області залишається напруженою.

Бучанський район. Ситуація напружена. Ворог обстрілює жилі масиви Ірпіня, Гостомеля. У Бородянці в результаті обстрілів та авіаударів великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. Евакуйовано близько 200 людей. Є інформація про формування нових колон загарбника. Українські захисники дають гідну відсіч.

Бориспільський район. Усі громади під контролем. Триває боротьба з диверсантами загарбника. Ситуація стабільна та контрольована. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району.

Фастівський район. Усі 9 громад під контролем. Інфраструктура ціла. Руйнувань немає. Відпрацювання ДРГ загарбників. У зв’язку з можливим наступом окупантів готується евакуація мешканців у деяких населених пунктах Боярської територіальної громади.

Білоцерківський район. Перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. Цілодобово працює штаб Територіальної оборони. Ніч пройшла без обстрілів. Йде боротьба з ДРГ загарбника.

Вишгородський район. Ситуація напружена, але контрольована. Північ району окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Вирішується питання доставки «гуманітарки» до окупованих громад.

Броварський район. Уся територія Броварського району перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації. Зафіксовано пересування ворожої техніки на півночі Баришівської та на південному сході Калитянської громад. У с. Русанів, Великодимерської громади відсутні електро- та газопостачання, зв’язок, руйнування приватних житлових будинків – близько 20-ти. Пропрацьовується план евакуації цивільного населення.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Усі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, а також північ Вишгородського району.

Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Влада робить все необхідне для контролю складної ситуації в області. 

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…