Працюємо задля перемоги!

Звернення голови Київської обласної державної адміністрації О. Кулеби з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.

Серед цих Героїв, які не побоялися стати на захист свого майбутнього та свободи, були й наші земляки.

Вони були дуже різними, але їх, як і сотні тисяч учасників Майдану, мільйони по всій Україні, об’єднало прагнення правди. 

Сьогодні, в умовах загострення на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за незалежність та можливість рухатися вперед до демократичних цінностей. Бережімо здобуте такою високою ціною!

Пишаємося тими, хто рішуче став на захист рідної країни, нашого європейського майбутнього. Дякуємо нашим воїнам, які і сьогодні стоять на бойовому посту.

Ці події змінили всіх нас, змінили нашу державу. Ми відповідальні перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, перед нашими дітьми за долю і майбутнє нашої країни!  

Низько вклоняємося всім, хто поклав своє життя за нашу свободу. Герої не вмирають, вони назавжди з нами! Ми вдячні Небесній Сотні вдячні за свободу!.

Мирного неба, єдності, порозуміння та злагоди усім нам .

 З повагою голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба       

Поділитися:
Читайте також

Через погіршення погодних умов у Київській області відбулися аварійні відключення світла. Зі вчорашнього вечора фахівці вже повернули світло в 46…

Перша леді України Олена Зеленська відвідала Бучу на Київщині, де взяла участь у презентації проекту нового підприємства – фабрики-кухні. Це…

У Переяславській міській територіальній громаді на базі Управління соціального захисту населення розпочав роботу відділ консультацій військовослужбовців, членів їхніх сімей та…

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Головним нашим завданням зараз є координація дій з партнерами у відповідь на організовані Росією фальшиві референдуми…