Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Звернення голови Київської обласної державної адміністрації О. Кулеби з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави.

Серед цих Героїв, які не побоялися стати на захист свого майбутнього та свободи, були й наші земляки.

Вони були дуже різними, але їх, як і сотні тисяч учасників Майдану, мільйони по всій Україні, об’єднало прагнення правди. 

Сьогодні, в умовах загострення на сході України, маємо частіше згадувати доленосні події, які стали символом боротьби за незалежність та можливість рухатися вперед до демократичних цінностей. Бережімо здобуте такою високою ціною!

Пишаємося тими, хто рішуче став на захист рідної країни, нашого європейського майбутнього. Дякуємо нашим воїнам, які і сьогодні стоять на бойовому посту.

Ці події змінили всіх нас, змінили нашу державу. Ми відповідальні перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, перед нашими дітьми за долю і майбутнє нашої країни!  

Низько вклоняємося всім, хто поклав своє життя за нашу свободу. Герої не вмирають, вони назавжди з нами! Ми вдячні Небесній Сотні вдячні за свободу!.

Мирного неба, єдності, порозуміння та злагоди усім нам .

 З повагою голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба       

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Захворювання на коронавірус виявили у 1317 жителів Київщини, серед них 98 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформували українців про ситуацію щодо російського вторгнення.  …