Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Серед безробітних Київщини 42% – чоловіків та 58% – жінок

З них  більшість (30%) осіб віком від 35 до 45 років. Варто зауважити, що за січень – березень 2022 року в рівній мірі (по 29%) потребували роботу пошукачі у віці до 35 та від 45 до 55 років. Найменше ж (12%) зареєстрованих безробітних віком понад 55 років.

Серед осіб, які перебували на обліку в Київському обласному центрі зайнятості, з січня по березень 2022 року, більшість (57%) – мали вищу освіту, 26% – професійно-технічну та 17% – загальну середню освіту. Найбільше за допомогою у працевлаштуванні до фахівців Київської ОСЗ звертаються працівники сфери торгівлі та послуг, державного управління, сільського господарства та підприємств переробної промисловості.

Одним із основних завдань фахівців Київського обласного центру зайнятості з початку року стало налагоджування співпраці з роботодавцями Київщини. У результаті чого база вакансій з 1 січня по 25 квітня 2022 року нараховувала понад 7 000 пропозицій роботи. Серед них найбільше пропозицій надійшло працівникам сфери сільського господарства (28%,)  державного управління й оборони (19%),  оптової та роздрібної торгівлі (14%), переробної промисловості  (12%)  та працівників транспортної галузі  (5%).

Зокрема, найбільш затребувані на ринку праці Київщини наразі  робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин 25%, працівники сфери торгівлі і послуг та законодавці по – 14%, фахівці – 12%, працівники найпростіших професій – 10%,  професіонали – 9%, кваліфіковані робітники з інструментом – 6%.

У більшості вакансій, які подали місцеві роботодавці на укомплектування, заробітна плата перевищила мінімальну. Водночас, середній розмір допомоги по безробіттю по Київській області у березні 2022 року склав 6 083 грн., що на 48% більше ніж в аналогічному періоді минулого року.

Сьогодні Київська обласна служба зайнятості продовжує надавати свої послуги усім, хто цього потребує. Зокрема, впроваджені електронні сервіси як для шукачів роботи, так і для роботодавців – завдяки цьому кожен має можливість отримати послуги в режимі он-лайн. Усі деталі за посиланням: https://is.gd/Vvvala.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…