Працюємо задля перемоги!

Представникам іноземних делегацій, які прибули в Україну в рамках Міжнародного саміту міст та регіонів, презентували Регіональний офіс міжнародного співробітництва

У Києві іноземним партнерам, які прибули в Україну в рамках першого Міжнародного саміту міст та регіонів, презентували Регіональний офіс міжнародного співробітництва. 

Серед учасників заходу — представники Комітету регіонів ЄС, Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, представники органів місцевого самоврядування європейських країн та інші поважні гості.

Презентацію провів голова Київської ОВА Руслан Кравченко. Під час свого виступу він зазначив, що Регіональний офіс міжнародного співробітництва — це єдине вікно для закордонних партнерів, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

«Головні напрямки діяльності – гуманітарна і соціальна допомога, а також відновлення всього знищеного армією росії. Регіональний офіс буде інформаційно-аналітичним майданчиком для систематизації даних, супроводження проєктів та координації міжнародного співробітництва між усіма сторонами, які представлені в регіоні», – прокоментував Руслан Кравченко. 

Крім того, голова Київської обласної військової адміністрації зауважив, що завдяки спільним діям держави, місцевого самоврядування та міжнародних партнерів вже вдалося відновити повністю чи частково понад 11,7 тисяч об’єктів.

«Наша мета комплексно відбудовувати населені пункти, що найбільше постраждали. Маємо не просто відбудувати, а зробити життя людей більш комфортним. Йдеться про заміну всіх інженерних комунікацій та нові просторові рішення. Київська область сьогодні це не тільки відбудова, це й розвиток. Ми інвестиційно привабливий регіон і будемо лише розширяти роботу в цьому напрямку», – резюмував він.

Нагадаємо, у Києві проходить Міжнародний саміт міст та регіонів.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…