ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 18:00 1.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Ситуація в Киівській області залишається напруженою.

Бучанський район. Вся територія району контролюється. Відновлюється інфраструктура після авіаударів та боїв 28 лютого. В Бучі та Ірпіні ведуться роботи з відновлення світла та водопосточання, роботи з гуманітарної допомоги в селах. В Бородянці обстріли по місту. Великі руйнування житлового сектору та інфраструктури. Бойові зіткнення в Гостомелі.

Фастівський район. Всі 9 громад під контролем. Інфраструктура ціла. Руйнувань немає.

Білоцерківський район. Перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. Цілодобово працює штаб Територіальної оборони. Бійці ДСНС продовжують роботу на зруйнованих після ракетного обстрілу об`єктах. Постійна загроза ракетного удару.

Вишгородський район –Ситуація напружена, але контрольована. Північ району окупована ворогом. На окупованій території немає світла, води. Йде постійне перегрупування сил загарбника.

Бориспільський район. Всі громади під контролем. Йде боротьба з ДРГ загарбника.

Броварський район. Всі 8 ТГ під контролем. Проводиться патрулювання та працюють блок-пости. Скупчення ворожої техніки. Об’єктів  критичної інфраструктури не  порушено.

Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури в Василькові. Постійна загроза ракетного удару. Боротьба з диверсійними групами.

Найбільш небезпечним напрямком залишається Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, а також територія біля Димеру в Вишгородському районі.

 Загарбники продовжують накопичувати велику кількість військ та техніки. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області.  В усіх районах Киівщини йде боротьба з диверсійними групами.

Влада робить все необхідне для контролю складної ситуацї в області. 

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…