Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 12:00

Розпочалася п’ятдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти України. Противник намагається продовжувати наступальні дії у Східній операційній зоні з метою встановлення повного контролю над територією Донецької і Луганської областей.

Ворог не припиняє завдавати ракетно-бомбових ударів по об’єктах військової та цивільної інфраструктури по всій території України.

На Волинському та Поліському напрямках противник активних дій не проводив.

На Сіверському напрямку ознак формування противником ударного угрупування для відновлення наступальних дій не виявлено.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

За оновленою інформацією територіальних громад Київщини значних ушкоджень та руйнувань зазнали 2854 об’єктів, з них 806 зруйновано повністю, 2048 частково ушкоджено.

Повністю зруйновані 46 багатоповерхових будинків, 662 приватних садиб, 8 закладів освіти, 4 заклади охорони здоров’я, 9 закладів культури та 2 спортивні заклади, 6 об’єктів життєзабезпечення, 21 підприємство. Дані не є остаточними. Моніторинг триває.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. Біля села Стоянка почав працювати обхідний тимчасовий міст через річку Ірпінь. Працює міст й біля с. Романівка. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.

Завершені роботи по відновленню переходу з твердим покриттям через річку Ірпінь біля села Демидів. Завершуються роботи по влаштуванню переправи через річку Таль та дороги з твердим покриттям в селі Рудня-Шпілівська. Розпочаті роботи з влаштування переправи з твердим покриттям через річку Терерів в смт Іванків. Здійснюються подготовчі роботи з влаштування мостової переправи через річку Хочева (село Хочева Іванківської тг). Всього до кінця квітня планується відновити рух на 29 мостових переходах. На 8 мостах необхідно провести додаткові роботи, в тому числі й з розмінування. На відновлення руху по них необхідно більше часу.

Тривають роботи з відновлення медичної допомоги в звільнених нселених пунктах.  На територіях, де амбулаторії зазнали пошкоджень, медична допомога населенню надається надається за рахунок сил амбулаторій інших населених пунктів, сформованих бригад Товариства Червоного Христа, бригад обласного центру екстреної медичної допомоги та бригад МОЗу. Частково відновлено роботу Поліської, Бородянської, Макарівської, Ірпінської лікарень.

Розмінування

Протягом доби 19 квітня проведено обстеження та знешкодження вибухонебезпечних предметів у населених пунктах Бучанського району: Горенка, Буча, Ворзель,  Ірпінь, Стара Буда, Загальці, Майданівка, Берестянка, Капітанівка, Михайлівка-Рубежівка, Гавронщина, Калинівка, Морицьке, Вишняки, Лук’янівка; Броварського району: Богданівка, Залісся, Велика Димерка, Плоске, Михайлівка, Заворичі, Калита, Жердова, Бобрик, Мокрець, Рудницьке, Білоцерківський район: Тетіїв; Вишгородського району: Обуховичі, Вовчків. Обухівського району: Стайки, Ходорів, Центральне, Мисайлівка. Фастівського району: Волиця.

Під час робіт обстежено 402,33 га території та
7 об’єктів. Перевірено понад 45,2 км ліній електропередач,  знешкоджено 679 од ВНП.

Всього з початку робіт обстежено 4205,27 га території,
902 об’єкти, 72,825 км автомобільних доріг та 4 км ж/д колії,
517 км ліній електропередач та 2,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено  17 тис 180 од. ВНП.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами на території Іванківської ОТГ. Продовж доби робота проводилась на території 18 населених пунктів, до навчання було залучено понад 2030 осіб.

До робіт залучалося 105 осіб та 37 од. техніки (від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей.

ВОДОПОСТОЧАННЯ

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 11 населених пунктах (84 689 абонентів), зокрема:

Бучанський район

Бучанська ТГ – (2 населені пункти) – м.Буча, смт Ворзель;

Ірпінська ТГ – (3 населені пункти) – м.Ірпінь, с.Михайлівка-Рубежівка, с.Козинці;

Гостомельська ТГ – смт Гостомель;

Макарівська ТГ – смт Макарів (частково);

Бородянська ТГ – смт Бородянка

Немішаївська ТГ – смт Немішаєве (частково);

Вишгородський район

Іванківська ТГ – смт Іванків (20% селища);

Димерська ТГ – (2 населені пункти) смт Димер, с.Демидів.

19.04.2022 року працівниками КП «Ірпіньводоканал» повністю запущено водопостачання в усю систему м.Буча, однак через відсутність електроенергії водопостачання у будинках поки що відсутнє за винятком 1-2 поверхів (де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж).

м.Ірпінь 19.04.2022 року працівниками КП «Ірпіньводоканал» запущено водопостачання повністю в усю систему міста, однак через відсутність електроенергії водопостачання у будинках поки що відсутнє за винятком 1-2 поверхів (де будинки географічно розміщені нижче водопровідних мереж).

19.04.2022 – у с.Михайлівка-Рубежівкапрацівниками КП «Ірпінь-водоканал» заповнено водою водонапірну башту.

У смт Гостомель затоплена КНС і великі пориви на водопровідних мережах.

Немішаєвська ТГ –  с.Микуличі – генератор забезпечує роботу свердловини, вода подається в домівки. У с.Клавдієво-Тарасове та с.Пороскотень – вода подається в домівки. У смт Немішаєве –організовано доставку генераторів для запуску водопостачання та водовідведення. Фахівцями КП «Микуличі» спільно з ЖКП «Немішаєве» здійснено роботи з очистки КНС від стоків.

смт Макарів – частково відновлено електропостачання та централізоване водопостачання населенню.

смт Іванків – 16.04.2022 року повністю відновлено електропостачання, таким чином усі свердловини в роботі та підключено до електропостачання, вода у систему запущена. Наразі 80% абонентів селища забезпечено цілодобовим централізованим водопостачання, решта 20% почасово – 4 години вранці і 4 години ввечері до з’ясування якості питної води, очікують на результат 22.04.2022 року.

ГАЗОПОСТАЧАННЯ

За попередню добу повністю або частково відновлено розподіл газу у 9 населених пунктах до 4507 об’єктів споживачів.

Загалом, повністю або частково відновлено розподіл газу у 91 населеному пункті до  62 085 об’єктів споживачів, зокрема:

Бучанського р-ну – у 44 населених пунктах;

Броварського р-ну – у 36 населених пунктах

Вишгородського р-ну – у 10 населених пунктах

Без газопостачання залишається 28 населених пунктів, зокрема:

Бучанського р-ну26 нас.пунктів (Галинка, Дмитрівка, Загальці, Качали, Стара Буда, Блиставиця, Ворзель, Луб’янка, Мироцьке, Горенка, Гостомель, Мощун, Озера, Дмитрівка, Хмільна, Забуччя, Ірпінь, Козинці, Копилів, Липівка, Лозовик, Мар’янівка, Миколаївка, Почепин,  Королівка, Микуличі);

Вишгородського р-ну2 нас пунктів (Заруддя, Кухарі).  

Всього без газопостачання залишається 87 264 об’єкти споживачів.

ЕЛЕКТРОПОСТОЧАННЯ

Протягом минулої доби:

– відключалися – 87 ТП, 9 населений пунктів, 4204 споживачів;

 відновлено електропостачання на 250 ТП, 29 населеним пунктам, 6521 споживачам (з них по бойових 165 ТП, 22 населених пункти, 3084 споживачів);

Залишаються знеструмленими – 1212 ТП, 149 населених пункти, 78554 споживачі.

 

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…