Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 10:00 12.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла тихо. Обстрілів не зафіксовано.  Було декілька сигналів тривоги. 

Бориспільський район. Уся територія Бориспільського району перебуває під контролем Бориспільської районної військової адміністрації. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна.

Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських громад контрольована. В ночі були обстріли північної частини Бориспільського району, жертв немая. Сили оборони – у підвищеній боєготовності. Проводиться робота з укріплення блок-постів. Постійно забезпечується вирішення гуманітарних питань.

Бучанський район. Ситуація напружена. Макарівська територіальна громада – немає зв`язку. У Бородянській територіальній громаді зафіксовано переміщення ворога. Громада готується до евакуації. Немішаївською, Дмитрівською, Бучанською, Гостомельською територіальними громадами ворог переміщається технікою.  Уночі відбувалися бої в Ірпені.  Коцюбинська, Пісківська, Вишнівська, Борщагівська працюють у штатному режимі. У Білогородській громаді близько 6:00 ворон обстріляв градами, зруйновано декілька житлових будинків, двоє загиблих та один поранений.

11 березня була організована евакуація населення гуманітарними коридорами з Бучі, Гостомеля та Ірпеня. Вдалося провести евакуацію близько 8 тисяч людей. У районі продовжується евакуація людей та доставка гуманітарної допомоги.

Броварський район. Зафіксовано пересування ворожої техніки населеними пунктами Баришівської, Калитянської та Великодимерської громад.

У цих 3-х громадах Броварського району проводяться бойові дії. А саме, Калитянська громада: у селах Бервиця, Мокрець, Заворичі, Семиполки; Великодимерська громада: у селах Гребельки, Кулажинці, Русанів, Світильня, Велика Димерка, Богданівка, Шевченкове, неподалік сіл Бобрик та Рудня; Баришівська громада: у селах Перемога, Рудницьке. Калинівська громада – село Скибин.

Ситуація в даній частині району залишається дуже напруженою.  У населених пунктах Калитянської громади Мокрець та Заворичі ситуація стабілізувалася. Ворожі війська відступили. Залишається відсутнім зв’язок. Електропостачання частково відновлене. Газопостачання відновлене.

У селі Гоголів в ніч з 11 на 12 березня, внаслідок ракетного удару, сталася пожежа у будівлі цеху з виготовлення рибної продукції та зруйновано будівлю для охорони підприємства «Шельф».

У захоплені ворогом населені пункти, місцевою владою забезпечується доправлення гуманітарної допомоги.

В ніч з 10 на 11 березня в смт Баришівка ворог здійснив ракетний удар, внаслідок чого завдав ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду селища. Пошкоджений повністю один 60–ти квартирний будинок. Багатоквартирні та приватні будинки пошкоджені частково. За попередньою інформацією жертв немає. Наразі ліквідуються наслідки ракетного взриву. Відновлене водо- та газопостачання. Електропостачання відсутнє.

З 11 на 12 березня, в селі Лукаші, внаслідок бойових дій, пошкоджено приміщення місцевої школи.

У селищі міського типу Калинівка, Скибин та Красилівка, внаслідок ворожого обстрілу, також є пошкоджені житла місцевих мешканців. Відсутнє електропостачання.

Цієї ночі також, після ворожих обстрілів виникла пожежа на складах замороженої продукції, що розташовані неподалік села Квітневе.

У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі. Збоїв у роботі систем тепло-,  газо-, водо-, електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури немає. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.

Вишгородський район. Ніч пройшла відносно спокійно. Північ району залишається окупованою ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи. У Вишгородській, Петрівській та Пірнівській територіальних громадах ситуація контрольована. Населенню надається необхідна допомога. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території, надається допомога та організовується евакуація з району. Славутич повністю ізольований. Є потреба в продуктах харчування та медикаментах. Славутич та ЧАЄС (які мають єдину енергосистему) досі знеструмлені, працюють лише підприємства критичної інфраструктури. Ремонтні роботи по відновленню електропостачання тривають.

Обухівський район. Уся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна, контрольована. Васильківська територіальна громада – о 7:00 сталися чотири потужні вибухи.  Перестрілка в місті Васильків.

Фастівський район. Уся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна та контрольована. Фастівська міська рада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні.

Вночі сталося загорання залишків пального на нафтобазі KLO с. Крячки внаслідок прямого попадання.

Найбільш небезпечними напрямками залишаються Житомирська траса, Буча – Ірпінь – Гостомель, Макарів, північ Вишгородського району. Бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.

Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області. В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.

Сьогодні планується продовження евакуації населення через гуманітарні коридори з Гостомелю, Козаровичі, Микуличі, Андріївка, Макарів, Бородянка. Гуманітарна допомога направляться в усі 7 районів Київщини.

 

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…