Працюємо задля перемоги!

Оперативна інформація на 10.00

Розпочалася сімдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Триває повномасштабна збройна агресія проти України.

Противник проводить наступальні дії на сході нашої держави з метою встановлення повного контролю над територією Донецької та Луганської областей та утримання сухопутного коридору між зазначеними територіями та окупованим Кримом.

Зберігається висока ймовірність завдання ракетних ударів по об’єктам цивільної та військової інфраструктури на всій території України.

Не виключається ймовірність проведення диверсій на обʼєктах хімічної промисловості України з подальшим звинуваченням у цьому підрозділів Збройних Сил України.

На Волинському і Поліському напрямках противник активних дій не проводив. Ознак формування наступальних угруповань не виявлено.

На Сіверському напрямку противник продовжує забезпечувати посилену охорону ділянки українсько-російського кордону в Брянській та Курській областях.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів триває розмінування територій. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель. Розпочалися роботи із заміни вікон та ремонтів покрівель.

Щоб зафіксувати пошкодження об’єктів для подальшого їхнього відновлення, в області працюють моніторингові групи. Руйнування зафіксовано у 46 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 66,7%. Внаслідок бойових дій в області зруйновано більше 4000 житлових будинків (приватні та багатоповерхові). Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській та Пісківській територіальних громадах. Моніторингові групи продовжують роботу з фіксування руйнувань.

Розмінування
Протягом доби 09 травня проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах:

Бучанського району: м. Ірпінь, м. Буча, смт Гостомель, с.Мирча, с.Липівка, с.Здвижівка, с.Липівка, с.Андріївка, с.Бабинці, с.Северинівка, с.Стоянка, с.Мироцьке, с.Немішаєво,

Броварського району: с.Плоське, с.Гребельки, с.Світильня, с.Перемога,

Вишгородського району: с.Жміївка, с.Катюжанка, с.Козаровичі, с.Поліське, с.Зелена Поляна, с.Станишівка.

Піротехнічні підрозділи 56 разів залучались до виконання задач за призначенням. Обстежено 352,41 га території та 1 об’єкт. Перевірено понад 2 км ліній електропередач та 6,5 км автомобільних доріг,  знешкоджено 583 од ВНП.

Всього з початку робіт здійснено 1814 залучень, обстежено 10389,06 га території, 1008 об’єктів, 140,925 км автомобільних доріг та 7 км ж/д колії,
878,85 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу, виявлено та знешкоджено 30 тис 294 од. ВНП.

Впродовж дня піротехніками обстежено 31 домогосподарство Бучанського та Вишгородського.

Продовжено роботу щодо навчання населення ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами в 2 населених пунктах Бучанського району та в 8 населених пунктах Броварського району.

До робіт залучалося 108 осіб та 39 од. техніки (від ГУ ДСНС Закарпатської, Київської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької, Рівненської, Донецької областей, МРЦ ШР ДСНС та 2 СЦШР ДСНС України).

Роботи продовжуються.

Водопостачання

Без водопостачання залишаються окремі житлові будинки, зокрема, у смтГостомель, с.Мар’янівка (Поліська ТГ) де ДТЕК проводить відновлювальні та ремонтні роботи на лініях електропередач і підстанціях.

Газопостачання

Служби АТ «Київоблгаз» в посиленому режимі продовжують роботи по відновленню послуги з розподілу природного газу. Відновлено газопостачання по 119 населених пунктах (118 повністю та 1 частково) до 136556 об’єктів споживачів .По м.Ірпінь газопостачання відновлено на 69%.

Повністю відновлено газопостачання у с.Мощун Гостомельської ТГ (продовжуються роботи по пуску газу та ремонтні роботи до окремих об’єктів по витоках та по заявках споживачів).

Без газопостачання залишається лише с.Почепин (15 об’єктів) Бучанського району – тривають роботи з розмінування.

Електропостачання

Аварійні бригади ДТЕК «Київські регіональні електромережі» безперервно працюють над відновленням електропостачання у населених пунктах області, які постраждали через бойові дії.

Протягом доби відновлено електропостачання у 9-ти населених пунктах, 10,4 тис. споживачам (з них по бойових – 2,2 тис. споживачам).

Залишаються без електропостачання 12 населених пунктів, 7,2 тис. споживачів.

Пожежі
За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 16 пожеж. Із них 5 у житловому секторі, на транспорті – 1, трав’яний настіл – 3, сміття – 3, торф’яники – 1, сміттєзвалища -1

Наголошуємо, у регіоні збільшилася кількість пожеж внаслідок горіння сухої трави. Аби не допустити загорання, дотримуйтеся правил пожежної безпеки:

– будьте вкрай обережні в поводженні з відкритим вогнем;

– не залишайте без нагляду багаття;

– не розпалюйте багаття біля будинків та садиб;

– не спалюйте суху траву.

Із початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління, надійшло 2674 заяв та повідомлень громадян, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за добу 6.

Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…