Працюємо задля перемоги!

На Київщині презентували виставку «Область Героїв»

На залізничному вокзалі в місті Біла Церква презентували виставку «Область Героїв». Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба в Telegram

«Київщина – область героїв, яких ми повинні знати в обличчя. Саме тому ми започаткували фотопроект “Область героїв”, що розкаже про тих, хто став на захист Української держави», – зазначив голова Київської обласної військової адміністрації. 

На виставці представлені герої з різних районів та територіальних громад області, які брали участь в обороні регіону і/або продовжують давати відсіч ворогу на сході чи півдні України і зараз. Разом із фотографією захисника розміщена також коротка біографічна довідка та інформація про деталі бойового шляху захисника.

У публікації очільника йдеться про декілька героїв, які представлені на виставці: “Змій” – студент-програміст, який разом із батьком пішов добровольцем на початку повномасштабного вторгнення; “Пітбуль” – електрозварювальник, який займався ремонтом автомобілів; “Оса” – в цивільному житті очолював приватну компанію.

Як зауважив Олексій Кулеба, фотографії та історії військових згодом будуть розміщені на інших пасажирських залізничних вокзалах Київської області.

Раніше повідомлялося, що виставка «Область героїв» приурочена до 14 жовтня – Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та 80-річчя створення УПА. 

Фотопроект реалізується в партнерстві з АТ “Укрзалізниця”.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…