На Київщині майже 300 осіб вже долучилися до суспільно корисних робіт 

У Київській області за ініціативи Міністерства економіки України триває проект щодо залучення безробітних до суспільно корисних робіт. Його реалізація розпочалася наприкінці жовтня. Відповідні договори вже укладені з 25 комунальними підприємствами регіону. До роботи долучилися майже 300 осіб.

Відповідно до ініціативи такі працівники зможуть отримувати виплати від держави в розмірі не менше, ніж мінімальна заробітна плата. На сьогодні вона складає 6700 гривень. Додатково такі роботи можуть співфінансуватися з місцевих бюджетів, внаслідок цього оплата такої праці може бути збільшена. 

Київською ОВА також було розроблено та впроваджено механізм поглибленої співпраці з військовим командуванням області та районними адміністраціями стосовно визначення об’єктів та видів таких робіт.

Так, безробітні жителі пристоличного регіону можуть залучатися до виконання суспільно корисних робіт, що мають оборонний характер, робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру:

– розбір завалів, розчищення залізничних колій та автомобільних доріг;

– заготівля дров для опалювального сезону;

– ремонтно-відновлювальні роботи, насамперед ті, що виконуються на об’єктах забезпечення життєдіяльності;

– ліквідація стихійних сміттєзвалищ та облаштування полігонів твердих побутових відходів;

– роботи в овочесховищах;

– виготовлення маскувальних сіток, окопних свічок тощо.

Для того, щоб долучитися, потрібно звернутися до місцевого центру зайнятості. 

Як повідомлялося раніше, в Україні запрацював «Єдиний портал вакансій» – інструмент, що значно полегшує пошук роботи.  

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…