Працюємо задля перемоги!

Київська ОВА та Товариство Червоного Хреста України підписали Меморандум про співпрацю

13 лютого Київська обласна військова адміністрація та Товариство Червоного Хреста України підписали Меморандум про співпрацю. Під час події були присутні: т.в.о. голови Київської ОДА Дмитро Назаренко, заступник голови адміністрації Віталій Власюк, генеральний директор Товариства Червоного Хреста України Максим Доценко, голова Київської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ігор Прокопенко та радник Генерального директора товариства Максим Зацерковний.

Мета Меморандуму – об’єднати зусилля задля допомоги жителям Київської області, які постраждали внаслідок бойових дій, зокрема соціально незахищеним верствам. Мова йде і про відновлення знищених російською федерацією будинків жителів Київщини.

Так, під час підписання Меморандуму сторони обговорили напрямки відбудови Київської області та сприяння жителям, які втратили житло через бойові дії. 

Дмитро Назаренко розповів, що Київська ОВА активно працює в напрямку відновлення регіону. Наразі на Київщині діють програми «Нова Оселя» та «Відбудова приватних будинків», що спрямовані на допомогу людям, які втратили житло через російське вторгнення. Також т.в.о. голови Київської ОДА зауважив, що в регіоні розроблена Програма комплексного відновлення центральної частини селища Бородянка. 

Також Меморандум визначає співпрацю в розробці заходів, спрямованих на електро- й теплозабезпечення об’єктів соціальної та медичної інфраструктури, житлового фонду Київської області на засадах енергоефективності та охорони навколишнього середовища.

Київська ОВА та Товариство Червоного Хреста України домовилися й про подальші кроки щодо поліпшення житлових умов у місцях компактного поселення внутрішньо переміщених осіб. 

У Меморандумі йдеться також про сприяння функціонуванню «Пунктів Незламності» та інші напрями співпраці. 

 

Поділитися:
Читайте також

4 серпня з візитом на Київщину прибула естонська делегація на чолі з Міністром закордонних справ Естонії Урмасом Рейнсалу та Надзвичайним…

Федеральний архів Німеччини передав Державному архіву Київської області чотири планетарних сканери book2net kiosk для оцифрування архівних документів. Це обладнання –…

Одним із ключових завдань на сьогодні є захист прав дітей в умовах воєнного стану, допомога сім’ям, які проживають на звільнених…

Перші п’ять сімей із Дмитрівки отримали документи та ключі від житлових будинків, що були зведені замість зруйнованих окупантами. Сьогодні, 30…