Працюємо задля перемоги!

Київщина готується розпочати новий навчальний рік в режимі офлайн

Головна увага під час підготовки до цього навчального року в Київській області приділяється безпеці учнів та фахівців, які задіяні в освітньому процесі. У тісній координації з центральними, районними органами виконавчої влади та територіальними громадами робиться все необхідне для того, щоб освітній процес розпочався у форматі офлайн. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Відповідно до постанови Уряду «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні» навчання в закладах загальної середньої освіти розпочнеться традиційно – 1 вересня.

Аби школи Київщини запрацювали у форматі офлайн, необхідно вирішити ряд безпекових питань. Засновники та керівники закладів освіти до початку нового навчального року мають:

– забезпечити якісну систему оповіщення – перевірити справність звукового сигналу, наявність інформаційних табло та ін.;

– позначити шляхи евакуації (вказівники до місць укриттів);

– забезпечити функціонування укриттів у закладах освіти або в безпосередній близькості до них. При цьому укриття мають бути розраховані на всіх учасників навчального процесу;

– створити запаси води, медикаментів, необхідного обладнання та ін.;

– забезпечити участь працівників у тренуваннях щодо порядку дій у разі сигналу повітряної тривоги.

«Безпека дітей та персоналу закладів освіти – наша спільна робота. Кожен заклад повинен отримати акт готовності, що видається після завершення всіх підготовчих процесів та перевірки комісією на чолі з фахівцями ДСНС. Працюємо над цим спільно з місцевою владою», – зазначив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Крім того, у випадку повітряної тривоги в регіоні освітній процес має бути перерваний та за можливості продовжений в укритті до її завершення.

Наразі в територіальних громадах створюються комісії для перевірки готовності укриттів цивільного захисту та інших підвальних приміщень на можливість їх використання під час повітряних тривог у закладах освіти.

Довідково.

У Київській області функціонує 656 шкіл, із них 602 – комунальної форми власності. У новому навчальному році там здобуватимуть освіту 235 тисяч учнів. Під час окупації пошкоджено 184 заклади освіти, з них 12 – зруйновано повністю. Учні цих шкіл зможуть продовжити навчання в інших закладах. Уже складені списки розподілу учнів та продуманий алгоритм підвезення їх до шкіл.

Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…