Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Київщина займає третє місце в Україні по виконаних трансплантаціях і перше по мультиорганних вилученнях

За пів року роботи Київщина встигла посісти третє місце в країні по виконаних трансплантаціях і перше по мультиорганних вилученнях. Відтак медики відділення трансплантації органів, хірургії печінки та підшлункової залози клінічної обласної лікарні виконали 41 пересадку нирки та 15 мультиорганних вилучень, а також передали для пересадки в інші центри сім сердець і сім печінок, що є абсолютним рекордом в Україні.

Як у пристоличному регіоні планують розвивати сферу трансплантації у перспективі, обговорили сьогодні, 5 січня, під час виїзної наради Міністр охорони здоров‘я Віктор Ляшко, Голова комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації Михайло Радуцький та очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Відділення трансплантації нашої обласної клінічної лікарні має великі перспективи. Тому завдання центральної та обласної влади – надати нашим медикам необхідну підтримку. Подальші кроки для удосконалення роботи – це реконструкція приміщень для розширення операційного блоку, дооснащення необхідним медичним обладнанням та засобами медпризначення, навчання спеціалістів відповідного напрямку. Ці та інші питання обговорили разом з представниками Міністерства, Верховної Ради та лікарні. Сподіваюся, всі наші задуми вдасться реалізувати і на Київщині буде врятовано ще багато людських життів», – прокоментував Василь Володін.

Зазначимо: відділення трансплантації органів, хірургії печінки та підшлункової залози почало працювати на базі Київської обласної клінічної лікарні в травні 2021 року.

Поділитися:
Читайте також

Дорогі олімпійці! Щиро вітаю вас зі стартом зимових Олімпійських ігор – змагань, що об’єднують людей довкола цінностей дружби, поваги, толерантності….

Захворювання на коронавірус виявили у 789 жителів Київщини, серед них 65 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Захворювання на коронавірус виявили у 1317 жителів Київщини, серед них 98 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформували українців про ситуацію щодо російського вторгнення.  …