Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

1500 дітей з Київщини відвідали новорічну містичну виставу в столиці

З 19 грудня у Будинку з Химерами в Києві оселилася казка, а її учасниками стали 1500 дітей з Київської області. Імерсивну інклюзивну казкову виставу “Дім таємничого М…” побачили  дітивіком від 6 до 11 років. Серед них діти сироти, діти з інвалідністю, діти, батьки яких загинули в зоні проведення ООС або при виконанні службових обов’язків в підрозділах МВС, діти з багатодітних родин, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та ті, які зазнали насильства в родинах.

Щодня учасниками вистави ставали близько 100 дітей з Київщини. “Дім таємничого М…” показували п’ять разів на день для груп до 20 дітей. Відвідали вистави діти з аутизмом, синдромом Дауна, зі спінальною м’язовою атрофією, з порушенням слуху чи зору; були маленькі глядачі на кріслі колісному, з церебральним паралічем, з ментально-інтелектуальними порушеннями; діти, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, сироти та напівсироти, діти, які довготривалий час перебувають на лікуванні, вихованці інклюзивно-ресурсних центрів.

Ініціаторкою проєкту стала Перша Леді Олена Зеленська, а реалізувати ідею допоміг приватний бізнес. За меценатської ініціативи акторки та бізнес-леді Анни Буткевич інвестиційна компанія BGV Group Management підтримала та допомогла з організацією вистав.

Виставу-казку показували до 16 січня, її відвідалидіти майже з усіх територіальних громад Київської області. Запрошення для дітей були безкоштовні.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Поділитися:
Читайте також

Дорогі олімпійці! Щиро вітаю вас зі стартом зимових Олімпійських ігор – змагань, що об’єднують людей довкола цінностей дружби, поваги, толерантності….

Захворювання на коронавірус виявили у 789 жителів Київщини, серед них 65 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Захворювання на коронавірус виявили у 1317 жителів Київщини, серед них 98 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформували українців про ситуацію щодо російського вторгнення.  …