Працюємо задля перемоги!

Голова КОВА Олексій Кулеба обговорив із Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен допомогу Київщині

Голова Київської ОВА Олексій Кулеба зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Німеччини в Україні Анкою Фельдгузен. Про це очільник адміністрації повідомив у своєму Telegram-каналі.

Голова КОВА зазначив, що під час зустрічі вони обговорили допомогу Німеччиною Київській області на час зимового періоду та налагодження регіональних зв’язків.

«Я переконаний, що братерство міст і регіонів — це про результат. Успішність такої практики можемо спостерігати на прикладі уже п’яти населених пунктів Київщини, що стали побратимами з містами Німеччини. Така співпраця швидка та ефективна», — сказав голова КОВА.

Олексій Кулеба подякував Німеччині та Пані Послу за допомогу Україні. Він навів приклади, що Київська область уже отримала від німецьких партнерів медичне обладнання та ліки, будівельні матеріали та генератори.

«Україна бореться зі злом. І обов’язково його переможе. Разом із цивілізованим світом наближаємо нашу Перемогу!», — додав він.

Як повідомлялося раніше, 8 листопада голова Київської ОВА Олексій Кулеба зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кімом Хьонгом Те та директором Корейського агентства з міжнародного співробітництва Лі Текином.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…