Працюємо задля перемоги!

У Київській ОВА обговорили долучення Південної Кореї до відбудови регіону

8 листопада голова Київської ОВА Олексій Кулеба разом із заступником Віталієм Власюком зустрілися з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Кімом Хьонгом Те та директором Корейського агентства з міжнародного співробітництва Лі Текином. Про це повідомив очільник адміністрації у своєму Telegram-каналі. 

 Учасники зустрічі обговорили долучення Південної Кореї до відбудови Київщини та надання області гуманітарної і фінансової допомоги. Як зазначив Олексій Кулеба, раніше дружня країна вже відправляла допомогу у Великодимерську, Зазимську, Калинівську і Таращанську громади. 

Він подякував партнерам за підтримку та сприяння українській державі, зокрема Київщині.

«Вдячний Республіці Корея за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України та допомогу в цей нелегкий час. Для перемоги над ворогом нам важлива підтримка міжнародних партнерів», — написав він. 

 Крім того, голова Київської ОВА зауважив, що корейські компанії відомі на весь світ своїми інноваціями та інфраструктурними проектами. Київщина готова стати пілотною областю для реалізації корейських проектів із відбудови в Україні.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…