Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Дія.Цифрова освіта підвищує цифрові компетенції громадян

Підвищення цифрових компетенцій громадян є чи не найважливіший напрям сьогодні. І щоб українці  були “на одній хвилі” з прогресом, на платформі «Дія.Цифрова освіта» щотижня з’являються нові освітні серіали за участі експертів і селебріті.

А відтепер два освітні серіали на національному порталі з розвитку цифрової грамотності стали доступними англійською мовою. Зокрема, освітній серіал «Кіберняні», а також «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google», які є одними з найпопулярніших на порталі Дія.Цифрова освіта.

Тепер іноземці можуть використовувати для навчання українські освітні серіали з цифрової грамотності. А весь світ дізнається про унікальний досвід України в навчанні цифрової грамотності в інноваційному форматі.

Докладніше про серіали:

В освітньому серіалі «Кіберняні», Ви дізнаєтесь, як мінімізувати ризики втрати вашої приватної, чутливої інформації, як попередити кібератаку або кібершахрайство, як швидко відновитися після них. Участь у серіалі взяли експерти, для яких кібербезпека — це не тільки робота, а спосіб життя.

Долучитись до перегляду  https://osvita.diia.gov.ua/en/courses/cybernanny

Освітній серіал «Цифрова грамотність державних службовців 1.0. на базі інструментів Google» охоплює можливості та особливості функціонування безкоштовних сервісів Google для використання в професійній діяльності та повсякденному житті. Участь у серіалі взяла сертифікований тренер Google for Education, директор Академії цифрового розвитку Антоніна Букач, а зірковий гість освітнього серіалу — народний депутат Роман Грищук.

Посилання на серіал тут https://osvita.diia.gov.ua/en/courses/civil-servants

 

Реалізація англійської версії освітніх серіалів відбулась за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Стратегічний партнер проєкту Дія.Цифрова освіта — Програма EGAP, що фінансується Швейцарією та реалізується Фондом Східна Європа.

Поділитися:
Читайте також

Дорогі олімпійці! Щиро вітаю вас зі стартом зимових Олімпійських ігор – змагань, що об’єднують людей довкола цінностей дружби, поваги, толерантності….

Захворювання на коронавірус виявили у 789 жителів Київщини, серед них 65 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Захворювання на коронавірус виявили у 1317 жителів Київщини, серед них 98 дітей. Такими є дані обласного центру контролю та профілактики…

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформували українців про ситуацію щодо російського вторгнення.  …