Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Звернення голови ОДА Олексія Кулеби з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Афганська війна – ще одна із трагічних сторінок українського народу. Із 1979 до 1989 року майже 150 тисяч українців пройшли через горнило війни в Афганістані, трагічний слід якої торкнувся й Київської області. До своїх домівок не повернулися 132 наших земляки. На Київщині нині проживає 5585 учасників бойових дій в Афганістані. Відзначення цього дня засвідчує пам’ять про тих, хто загинув під час несення військової служби в «гарячих» точках світу. І служить нагадуванням, що найдорожчою нагородою для тих, хто уцілів, є життя.

Свої шанування та повагу з цієї нагоди адресую воїнам-афганцям, героїчним борцям за мир у війнах і локальних конфліктів на території інших державах та тим ветеранам війни, хто живе поряд з нами. Ви завжди були і залишаєтеся прикладом мужності та відваги, зразком людини, для якої обов’язок – це норма поведінки, суть життя. Ваш досвід – неоціненний для хлопців, які нині боронять Україну на сході.

Дякую за сьогоденну активну участь у громадському житті, патріотичному вихованні молодого покоління та щиро бажаю вам і вашим родинам здоров’я, затишку, впевненості у завтрашньому дні, миру і добра.

З повагою

голова Київської обласної державної адміністрації

Олексій Кулеба

Поділитися:
Читайте також

Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали потрібні щеплення від поліомієліту вчасно або отримали їх…

Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих…

У ніч з 13 на 14 січня було здійснено хакерську атаку на низку урядових сайтів, зокрема, МЗС, МОН та інші….