Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Від платників Київщини до Державного бюджету надійшло 1,5 млрд грн за січень 2022

До державного бюджету у січні 2022 року платники столичного регіону спрямували на 30% більше, аніж у відповідному періоді торік. Так, станом на 1 січня надходження до державної казни складають 1,5 млрд грн – це на 346 млн грн більше за суму, що забезпечили платники податків за перший місяць 2021 року.

У розрізі основних платежів суб’єкти господарювання сплатили 1,1 млрд грн ПДВ, збільшивши показник на 28% або 252 млн грн. Зі своїх доходів мешканці Київщини сплатили 260 млн грн з темпом приросту до аналогічного періоду минулого року на 25%. У грошовому вираженні це дорівнює 52 млн грн додаткових коштів. На підтримку армії платники Київської області направили майже 76 млн грн, що на 23% або 14 млн грн перевищує показник відповідного періоду 2021 року.   Зі сплати податку на прибуток підприємства та організації спрямували до скарбниці 38 млн грн з динамікою 32% або 9 млн грн.

ГУ ДПС у Київській області

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022