В 2022 році на Київщині в рамках «Великого будівництва» буде реалізовано 16 об‘єктів

В рамках програми «Велике будівництво» в Київській області заплановано до реалізації 16 проєктів. Серед них 5 шкіл, 5 садочків, 5 спортивних об’єктів та 1 ЦНАП. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

 

«У 2022 році продовжуємо оновлювати соціальну інфраструктуру Київщини. В рамках програми Президента України «Велике будівництво» спільними зусиллями області та громад ми забезпечимо наших мешканців гідними умовами навчання та перебування у громадських закладах», – зазначив голова ОДА Василь Володін.

 

Протягом 2022 року відбуватиметься будівництво та реконструкція наступних об‘єктів:

 

Загальноосвітні навчальні заклади:

 

 1. Будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня на 24 класи (600 учнів) по
  вул. Центральна, 3 в с. Гора Бориспільського району.
 2. Будівництво середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 24 класи (720 учнів) по
  вул. Юності 5, в смт Чабани Фастівського району.
 3. Добудова (будівництво) корпусу ЗОШ І-ІІІ ст.№13 по вул.Рекунова 11-А, сел. Гостомель Київської області.
 4. Реконструкція загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. по вул. Центральна, 138-А в
  с. Святопетрівське Бучанського району.
 5. Реконструкція будівлі існуючої школи І ступеня під ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Дружби, 2-Б в с. Проців Бориспільського району Київської області.

 

 

Дошкільні навчальні заклади:

 

 1. Будівництво дитячого садка-школи 1 ступеня на 180 учнів за адресою: вул. Шкільна, 6, село Бобриця, Бучанського району.
 2. Будівництво дитячого садочка для дітей з обмеженими можливостями в м.Вишневе Бучанського району за адресою: вул.Європейська, 41.
 3. Будівництво сучасного дошкільного навчального закладу по вул. Кооперативна 25 в
  с. Святопетрівське Бучанського району Київської області.
 4. Будівництво II-го корпусу ДНЗ “Червона Шапочка”, кількістю місць 100, за адресою: вулиця Київська (Кірова), 3-А, село Михайлівка-Рубежівка, Бучанського району.
 5. Будівництво дитячого дошкільного закладу на 280 місць по вул. Космонавтів, с. Гатне Фастівського району.

 

Проєкти спорту:

 

 1. Реконструкція футбольного поля та спортивних майданчиків ЗОШ №14 по вул. Проскурівська, 15 в с-щі Гостомель Київської області.
 2. Будівництво спортивного майданчика за адресою: Фастівський район, м. Боярка,
  вул. Молодіжна, 5Б (коригування).
 3. Будівництво стадіону за адресою: вул.Привокзальна, 5а, с.Переяславське, Бориспільського району Київської області.
 4. Реконструкція стадіону “Колос” по вул. Калинова в м. Обухів Київської області.
 5. Нове будівництво футбольного стадіону для дитячо-юнацького та аматорського футболу в регіонах України в с. Гатне Фастівського району.

 

ЦНАП

 

 1. Реконструкція нежитлової будівлі (незавершене будівництво) під адміністративну будівлю з розміщенням центру надання адміністративних та соціальних послуг (у форматі “Прозорий офіс”) по вул. Театральній, 5, у м. Білій Церкві.
Поділитися:
Читайте також

Київській області у 2022 році передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання…

На Київщині в Білій Церкві триває реконструкція нежитлової будівлі, у якій після завершення всіх робіт запрацює «Прозорий офіс».  Проєкт реалізується…

На Київщині триває реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Так, планується збудувати та відремонтувати 5 шкіл, завдяки чому…

У м. Вишневе на Київщині будують інклюзивний дитячий садок. Проєкт реалізують в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»….