Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20:00 25 БЕРЕЗНЯ ДО 7:00 26 БЕРЕЗНЯ

На території Київської області запроваджується комендантська година з 20:00 до 7:00. Обмежувальні заходи діятимуть з 25 по 26 березня у всіх районах Київщини.

Нагадуємо, під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях. За виключенням працівників, які задіяні в критичній інфраструктурі та мають спецперепустки належного зразка і посвідчення особи.

Також в темну пору доби важливо дотримуватися світломаскувального режиму – зашторювати вікна, по можливості не користуватися зовнішнім освітленням подвір’їв.

«Вже місяць в Україні триває війна, ганебно розв’язана російськими окупантами. Тимчасові обмеження, що ми запроваджуємо, вже врятували не одне життя. Поки військові, нацгвардійці та тероборона веде боротьбу із загарбниками, задача цивільного населення – не наражати себе зайвий раз на небезпеку. Залишайтеся під час комендантської години вдома або в укриттях, зберігайте спокій та довіряйте тільки достовірним джерелам інформації», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…