Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

УВАГА! КОМЕНДАНТСЬКА ГОДИНА З 20.00 11 БЕРЕЗНЯ ДО 7.00 12 БЕРЕЗНЯ

На Київщині з 20:00 до 7:00 запроваджується комендантська година. Тимчасові обмеження будуть діяти з 11 по 12 березня на всій території Київської області.
Під час комендантської години заборонено перебувати на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень особи.
На порушників комендантської години чекатимуть перевірки з боку комендантського патруля. Нагадуємо, патруль має право перевірити документи та з’ясувати, чи може людина перебувати на вулиці в цей час.
Просимо також у темну пору доби дотримуватися світломаскувального режиму – зашторювати вікна, вимикати вуличне освітлення тощо.
«Боротьба за Україну та рідні домівки триває. Щодня проводимо евакуації з найнебезпечніших точок області. Прошу кожного дотримуватися тимчасових обмежень. Такі заходи здатні рятувати життя мешканців регіону», – прокоментував голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

При Київській обласній військовій адміністрації працює центр волонтерів. Його головна задача – об’єднання зусиль всіх волонтерських груп та допомога населенню….

До Київської області продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України. Сьогодні до логістичних центрів вже направили 266 тонн гуманітарної…

При Київської ОВА працює гаряча лінія допомоги. Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером гарячої лінії: +380 (44) 363 07…