Працюємо задля перемоги!

У межах урядової програми релокації в Київську область перемістилися 68 підприємств

Попри наслідки окупації та активних бойових дій, Київщина стала одним із тих регіонів, де змогли розміститися релоковані підприємства з «гарячих точок» України.

Із початку повномасштабної війни до пристоличного регіону в межах урядової програми було релоковано 68 підприємств. За останні пів року ця кількість зросла в 4 рази. Частина з релокованих виробництв вже працює і розвивається. Про це повідомили в Департаменті економіки Київської обласної військової адміністрації.

Переміщення підприємств із небезпечних регіонів сприяє розвитку економіки, захисту діючих підприємств від руйнації, збереженню наявних робочих місць та забезпеченню населення можливістю працювати.

Крім того, щоб допомогти бізнесу в складні часи, є ряд урядових програм для зменшення відсотків на кредитування підприємницької діяльності. 

Зокрема, діє державна програма «Доступні кредити 5-7-9%». Представники будь-якого бізнесу можуть отримати пільговий кредит.

Нагадуємо, з питань допомоги бізнесу необхідно звертатися до Департаменту економіки та цифровізації: [email protected] або Агенції регіонального розвитку Київської області: [email protected] та за тел. +38 (050) 925-47-49.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…