Працюємо задля перемоги!

У Київській ОВА пройшла зустріч із представниками Міжнародної організації з міграції щодо допомоги у відновленні регіону

Сьогодні, 5 вересня, відбулася робоча зустріч заступників голови Київської ОВА Миколи Бойка та Віталія Власюка з представниками Міжнародної організації з міграції щодо допомоги у відновленні об’єктів, що були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

Під час наради учасники обговорили нагальні питання у відновленні постраждалого регіону. Зокрема, проведення поточних ремонтів житлового фонду та надання спеціальних комплектів для поточних ремонтів пошкоджених приватних будинків пристоличного регіону.

Серед іншого розглянули можливість проведення невеликих ремонтів приміщень, де проживають внутрішньо переміщені особи, які були змушені залишити свої домівки в інших регіонах області внаслідок ведення там бойових дій.

Представники Міжнародної організації з міграції висловили готовність допомагати незахищеним верствам населення, малим та середнім релокованим підприємствам.

«Весь світ знає про те, яких пошкоджень зазнала Київська область. Зараз усі наші сили зосереджені на тому, аби якнайбільше будівель відновити до початку зими. Щиро вдячні нашим партнерам за готовність допомогти жителям пристоличного регіону, аби повернути людей до їхнього звичного життя», — зазначив Микола Бойко.

Довідково.
Міжнародна організація з міграції (МОМ) — міжнародна організація в галузі міграції, що тісно співпрацює з урядовими, міжурядовими та неурядовими партнерами. МОМ заснована в 1951 році. На сьогодні до її складу входить 155 країн та 11 країн мають статус спостерігачів. МОМ має представництва в понад 100 країнах світу.

Діяльність МОМ спрямована на забезпечення врегульованого та гуманного управління міграцією, міжнародного партнерства у вирішенні міграційних питань, допомоги в пошуку практичних рішень міграційних проблем, а також на надання гуманітарної підтримки мігрантам, які її потребують, включно з біженцями та внутрішньо переміщеними особами.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…