Працюємо задля перемоги!

У Київській ОВА обговорили перспективи створення луб’яного кластера в області

8 лютого в Київській обласній військовій адміністрації пройшов круглий стіл «Перспективи створення луб’яного кластера в Київській області». Захід організували Департамент економіки Київської ОВА та Агенція регіонального розвитку Київської області.

На круглому столі були присутні: представник Міністерства аграрної політики та продовольства України Андрій Кравченко, директор Департаменту економіки КОВА Наталія Погребна, начальник управління агропромислового розвитку КОВА Ліна Щуревич, директор Агенції регіонального розвитку Київської області Олександр Ваховський, Надія Афанасьєва, директор Українського інституту міжнародної політики, Вадим Курило начальник РВ по Київській, Черкаській та Чернігівській областях, представники Інституту лубʼяних культур НААНУ, Білоцерківського національного аграрного університету, НУБІП, представники бізнесу та інші.

Під час зустрічі учасники обговорили стан та перспективи вирощування луб’яних культур у Київській області, проблематику галузі, створення інноваційної екосистеми на рівні регіону, а також підтримку напряму з боку держави та необхідні законодавчі зміни.

Як зазначають у Департаменті економіки, механізм кластерного розвитку сьогодні найбільш затребуваний з боку бізнесу. Створення умов для організації виробництва нових видів конкурентоспроможної продукції на засадах смарт-спеціалізації, це основне завдання Київської ОДА, що також зафіксовано в Стратегії розвитку Київської області до 2027 року.

На території області є всі можливості для повного циклу від вирощування технічних культур до їх переробки й виробництва.

Київщина має потенціал для розвитку даного напряму та, за ініціативи виробників і підприємств з переробки, створення Кластеру луб’яних культур Київщини.

Нагадаємо, що підприємці Київщини можуть скористатися Державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Із визначеними критеріями можна ознайомитися на сайті програми.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…