Працюємо задля перемоги!

Стартувала четверта хвиля прийому запитів від представників бізнесу на участь у програмі «єРобота»

Завдяки Урядовій програмі «єРобота» представники малого та середнього бізнесу мають можливість й у 2023 році скористатись пропозиціями щодо створення і розвитку власного бізнесу шляхом отримання безповоротних грантів. Про це нагадали в Департаменті економіки Київської обласної військової адміністрації.

У департаменті зазначили, що вже розпочалась 4-та хвиля прийому запитів на участь у програмі «єРобота». Свої бізнес-плани можна подати через Портал Дія.

Кінцевий термін проєкту – 19 листопада 2023 року.

Важливо, що особи, які отримали відмову у фінансуванні в минулих періодах, мають можливість подати заявку повторно.

Зокрема, з початку 2023 року Київський обласний центр зайнятості опрацював 240 заявок.

Після їхнього розгляду уповноваженими особами «Ощадбанку», Київського обласного центру зайнятості та комісією Державного центру зайнятості позитивні рішення щодо надання фінансування для реалізації своїх бізнес-проєктів отримали 11 подавачів.

Середній розмір гранту – 249 тис. грн. Загальна сума грантових коштів, що надійдуть отримувачам, складає понад 9 млн. грн.

ТОП-5 найбільш актуальних напрямів діяльності:

  • Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів – 45,4%;
  • Тимчасове розміщування й організація харчування – 27,3%;
  • Сільське господарство, лісове та рибне господарство – 9,1%;
  • Інформація та телекомунікації – 9,1%;
  • Будівництво – 9,1%.

Наголошуємо, що консультації претендентам на отримання мікрогрантів щодо порядку формування та подачі документів, розробки і доопрацювання бізнес-планів можна отримати, звернувшись до Київського обласного центру зайнятості.

Ознайомитися з добіркою корисних посилань про отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу можна тут. 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…