Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Соціальний захист Київщини продовжує свою роботу в умовах воєнного стану

Соціальний захист Київщини продовжує свою роботу в умовах воєнного стану

 

Четверту добу на території нашої Держави Російська Федерація розгорнула повномасштабну війну. На сьогодні Київська область залишається однієї з найгарячіших точок бойових дій. В умовах воєнного стану соціальний захист КОДА не припиняє свою роботу та забезпечує державною допомогою соціальні категорії населення. Про це повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба.

 

Зокрема, у містах Фастів та Березань безперебійно працюють два додаткові офіси Департаменту соціального захисту населення Київської облдержадміністрації. 

 

“Департамент працює у звичайному режимі. Всі структурні підрозділи та самостійні відділи департаменту взаємодіють в умовах дистанційного формату роботи. Ми постійно комунікуємо з Міністерством соціальної політики України та працюємо в умовах воєнного стану. Також готуємо нові списки потенційних одержувачів допомоги”, – зазначив голова КОДА Олексій Кулеба. 

 

Безперебійно ведеться робота у територіальних громадах по догляду на дому за одинокими людьми літнього віку та особами з інвалідністю – забезпечення належних умов обігріву, харчування, надання медичної допомоги, за необхідності доставляємо у стаціонарні заклади. 

 

“Ми працюємо у режимі 24/7. Організовується робота щодо забезпечення продуктовими наборами найуразливіших категорій осіб в Київській області. В кожному районі визначено координаторів процесу взаємодії з представниками торгових мереж, які зможуть брати участь у формуванні та доставці продуктових наборів”, – повідомив Олексій Кулеба.  

 

Також здійснюється постійний контроль над роботою 11 інтернатних установ Київської області. 

 

У двох закладах спостерігається погіршення ситуації. Зокрема, у Бородянському психоневрологічному інтернаті з геріатричним відділенням – вірогідність загострення ситуації (воєнних дій) поблизу установи, та Сукачівському психоневрологічному будинку-інтернаті – немає світла та газопостачання. Проте КОДА контролює ситуацію та робить усе, аби забезпечити допомогою мешканців Київщини.

Поділитися:
Читайте також

Ситуація в Київській області залишається напруженою. Бучанський район. Ситуація напружена. Макарів, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж…

При Київській обласній військовій адміністрації працює центр волонтерів. Його головна задача – об’єднання зусиль всіх волонтерських груп та допомога населенню….

До Київської області продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України. Сьогодні до логістичних центрів вже направили 266 тонн гуманітарної…

При Київської ОВА працює гаряча лінія допомоги. Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером гарячої лінії: +380 (44) 363 07…