Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Соціальна допомога людям похилого віку в умовах воєнного стану

Департамент соціального захисту населення КОВА продовжує роботу з надання соціальної допомоги в умовах воєнного стану. У територіальних громадах визначено відповідальних осіб по догляду на дому за одинокими людьми похилого віку та особами з інвалідністю.

     У кожному районі /територіальній громаді визначено координаторів взаємодії з представниками торгових мереж щодо отримання та доставки продуктових наборів. Ними вже забезпечено 23 територіальні громади Київської області. Це 17 172 людей з найуразливіших категорій (малозабезпечених, інвалідів І групи, самотні та похилого віку, які маломобільні та переміщені особи із зони бойових дій).

Донорами обласного гуманітарного штабу нині виступають:

– Всеукраїнський благодійний фонд «Миру і Добра»;

– «Благодійний Фонд «З Руки в Руку»;

– Всеукраїнська громадська організація «Товариство польської культур ім. С. Красинського»;

– «Асоціація українців у Великобританії»;

– Релігійна місія «Карітас – Спес»;

– Всеукраїнська громадська організація «Резиденція молоді»;

– Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям Parimatch Foundation;

– «Асоціація українців Gmina Radzymin» (Польська Республіка);

– Товариство Червоного Хреста України в м. Києві; 

– Всеукраїнська громадська організація «Асоціація захисту прав людей з інвалідністю»

– Агроіндустріальний холдинг «МХП» та тощо.

  Зараз їхні зусилля направлені, у т.ч. й на забезпечення інтернатних установ та стаціонарних відділень усім необхідним для надання якісних соціальних послуг в умовах воєнного стану. З організаціями укладено договір про співпрацю та взаємодію з отримання гуманітарної допомоги з Франції, Німеччини, Великобританії, Голландії, Польщі. 

     Вже отримано 52 тони гуманітарного вантажу (продукти харчування, медикаменти, медичні засоби побутового вжитку, засоби гігієни, памперси тощо) з розрахунку на 2000 осіб (підопічних інтернатних установ) та 591 особу (пацієнтів стаціонарних відділень територіальних центрів).

Також, налагоджені зв’язки та комунікації з державними Програмами МСПУ. Отримано та направлено до управлінь та відділів соціального захисту населення 197 900 кг допомоги (продукти та одяг). Та майже 60 тон молочних продуктів та продуктів харчування. Ми – не самі. З Київщиною – увесь світ!

 

За інформацією управління соціального захисту КОВА

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…