Службам у справах дітей територіальних громад Київщини передали 40 ноутбуків у рамках програми Представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

Одним із ключових завдань на сьогодні є захист прав дітей в умовах воєнного стану, допомога сім’ям, які проживають на звільнених територіях та з числа внутрішньо переміщених осіб. Служби у справах дітей та центри соціальних служб територіальних громад Київщини сьогодні, 19 серпня, отримали 40 ноутбуків. Передача комп’ютерної техніки відбулася в Київській обласній військовій адміністрації за участю заступника голови КОВА Сергія Білецького та представників БО «Надія і житло для дітей», що реалізує кілька проектів з надання допомоги дітям та сім’ям в Київській області. 

Проект впроваджується на території пристоличного регіону Службою у справах дітей КОВА та БО «Надія і житло для дітей» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Він також об’єднує зусилля місцевих органів влади та громад, що найбільше постраждали через російське військове вторгнення.

Його мета допомогти громадам в організації якісного надання психосоціальних послуг, матеріальної та медичної підтримки дітей і їхніх батьків, зниження негативних наслідків від пережитих травмуючих подій, спричинених війною. Зокрема для цього на території області в планах створити та облаштувати 7 стаціонарних локацій, 5 мобільних бригад і 4 пересувних точки для організації дозвілля дітей із залученням кваліфікованих спеціалістів.

Крім того, для фахівців системи захисту дітей і підтримки сімей територіальних громад буде організовано навчальні тренінги та проведено терапевтичні заняття з дітьми.

Нагадаємо, в рамках реалізації проекту в Бучі та Гостомелі відкрилися консультативні пункти з надання соціально-психологічної допомоги дітям та їхнім сім’ям.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…