Працюємо задля перемоги!

Школи Київщини отримали від Міністерства освіти і науки та ЮНІСЕФ 583 ноутбуки

За сприяння Міністерства освіти і науки та співпраці з ЮНІСЕФ Київська область розпочала отримувати ноутбуки для педагогічних працівників. Їх передадуть школам, що знаходяться в деокупованих громадах та мають потребу в техніці.

Усього наразі пристоличний регіон отримав 583 ноутбуки, які надійдуть в 73 школи.

Загалом у Київській області в зоні бойових дій або під окупацією перебувало 136 шкіл. У цих закладах навчалося до війни понад 52 тис учнів.

Руйнування закладів освіти зафіксовані у 21 територіальній громаді.
Окрім того, що заклади освіти зазнали значних руйнувань, у багатьох з них розкрадено окупантами або пошкоджено значна частина комп`ютерного обладнання.

Зазначимо, що ЮНІСЕФ у співпраці з Міністерством освіти і науки України передав 5050 ноутбуків українським учителям, школи яких були зруйновані через війну. Ноутбуки допоможуть педагогам Сумщини, Житомирщини, Київщини, Миколаївщини, Чернігівщини, Харківщини, Запоріжжя, Донеччини, Херсонщини та Луганщини залишатися на зв’язку з учнями та відновити дистанційне навчання. Частину ноутбуків буде
передано до Закарпатської області для переміщених учителів.

Гуманітарна допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) надходить у рамках підготовки до відновлення навчання у вересні 2022 року та становить близько 2 мільйонів доларів США. Підтримка ЮНІСЕФ стала можливою завдяки фінансуванню від урядів Японії, Норвегії та Ірландії.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…