Сергія Борисюка призначено на посаду начальника Гостомельської селищної військової адміністрації

Розпорядженням Президента України №138/2022-рп начальником Гостомельської селищної військової адміністрації призначено Борисюка Сергія Львовича.

Водночас розпорядженням Президента України №137/2022-рп з посади начальника Гостомельської селищної військової адміністрації було звільнено Думенка Тараса Вікторовича.

Сьогодні заступник голови Київської ОВА Микола Бойко представив нового очільника Гостомельської СВА колективу.

«Сергій Львович – людина військова, з великим досвідом, який безумовно буде в нагоді. Він має добре розуміти, що призначення на цю посаду – суворий іспит та величезна відповідальність за людей, за дотримання законності на цій території, роботу державних органів та відбудови всієї громади», – прокоментував Микола Бойко.

Сергій Борисюк подякував керівництву держави за висловлену довіру та звернувся до колективу.

«Маємо в найкоротші терміни сформувати ефективну команду, яка працюватиме виключно на громаду та її людей. Усвідомлюю, що часу на розкачку вже немає. Зараз важливий результат. Від нас залежіть, якою Гостомельська громада буде вже завтра», – зазначив Сергій Борисюк.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…