Прем’єр-міністр України та президенти Естонії, Латвії, Литви та Польщі відвідали Бородянку

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль разом із президентами Естонії Аларом Карісом, Латвії Егілсом Левітсом, Литви Гітанасом Науседою та Польщі Анджеєм Дудою 13 квітня відвідали розбомблене росією смт Бородянка Київської області.

Делегацію зустрічали начальник Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк та керівник гуманітарного напрямку Олексій Кулеба.

«Бачили численні руйнування будинків та інфраструктури в селах Київської області. Уздовж доріг — розстріляні та спалені автівки. На багатьох — напис «Діти», — розповів Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр України поінформував очільників держав про численні злочини, які окупанти вчиняють на українській землі. А також порушив питання невідворотної відповідальності агресора, у тому числі кримінальної.

Сторони також обговорили запровадження масштабних санкцій, які допоможуть зупинити війну, та необхідність якнайшвидшого відновлення України.

«Арештовані кошти та власність Росії за кордоном мають піти на відбудову зруйнованої та пошкодженої інфраструктури нашої держави», — наголосив очільник Уряду України.

Денис Шмигаль підкреслив, що візит президентів чотирьох країн Євросоюзу на Київщину свідчить про міцну міжнародну коаліцію на підтримку України.

Довідково

Рятувальники продовжують розбирати завали будівель і споруд на Київщині. Як повідомили в ДСНС, від 6 квітня в смт Бородянка проводилися роботи з розбору завалів семи багатоповерхових житлових будинків, на п’яти будинках роботи завершені повністю, під час проведення робіт вилучено 22 загиблих. Наразі до робіт залучено 173 особи та 32 одиниці техніки.

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…