ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 8-30 7.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИНІ

Ситуація в Київській області залишається напруженою.

Бучанський район. Ситуація напружена. Макарів, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж – Немішаєвська громада, Михайлівська Рубіжівка,  Буча. Ведеться вогонь по житловим будинкам, цивільному населенню. Загарбник перешкоджає евакуації. Зараз в районі готуються до евакуації людей та доставки гум.допомоги. Потрібен режим тиші. Йде великий потік людей до лав територіальної оборони району.

Бориспільський район. Всі громади під контролем. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району та блокпости на дорогах. За ніч декілька повітряних тривог. Ударів не зафіксовано.

Фастівський район. Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації.У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна контрольована. По с.Бишів о 5.00 був нанесений авіаудар, зруйновано будівлю аптеки. На ділянці автодороги Бишів-Лишня зруйновано електроопору. Відповідні служби повідомлені. На 7.00 світло по резервній лінії відновлене, окрім центральної частини села.Потерпілих (втрат) не має.

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Ніч пройшла відносно спокійно. В 5.30 був сигнал повітряної тривоги. Ударів не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Активізувався волонтерський рух для надання допомоги військовим та населенню. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги населенню

Вишгородський район – Північ району залишається окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи.  Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території надається допомога та організовується евакуація з району.  За 7.03 з Димерського напряму вдалося вивести близько 500 людей.

Броварський район. Ніч з 06 на 07 березня пройшла спокійно. Територія Броварського району постійно перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації. Зафіксовано пересування ворожої техніки. На території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад. У цих 3 – х громадах Броварського району проводилися бойові дії.  Ситуація в даній частині району залишається напруженою.
В селах Мокрець та Заворичі, Калитянської громади, відсутні зв’язок та електропостачання. Приймаються рішення про їх відновлення. В цих населених пунктах спостерігається активне пересування ворога. 06 березня з району бойових дій вдалося евакуювати 12 цивільних осіб.
В с. Русанів, Великодимерської громади є зруйновані приватні житлові будинки. На даний час вдалося відновити газопостачання. Електро- водо-постачання, опалення та зв’язок поки відсутні. 
У с. Перемога частково зруйновані місцевий храм, будинок священника та стаціонарний будинок для одиноких людей. Продовжується евакуація всіх бажаючих мешканців. У с. Лукаші відсутнє водопостачання.
У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.
 
Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню. Авіаударів не зафіксовано. Укріплюються блокпости.

Найбільш небезпечний напрямок залишається Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, Макаров, а також північ Вишгородського району. Бої на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської територіальних громад Броварського району.
 Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області.  В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами.
Обласна та місцева влада готова провести евакуацію людей та доставку гуманітарної допомоги з найтяжчих напрямках як тільки буде оголошено режим тиші. Гуманітарна допомога направляться у всі 7 районів Київщини.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

При Київській обласній військовій адміністрації працює центр волонтерів. Його головна задача – об’єднання зусиль всіх волонтерських груп та допомога населенню….

До Київської області продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України. Сьогодні до логістичних центрів вже направили 266 тонн гуманітарної…

При Київської ОВА працює гаряча лінія допомоги. Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером гарячої лінії: +380 (44) 363 07…