Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 19:00 2.04.2022

Триває тридцять восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

На Сіверському напрямку триває переміщення підрозділів окупаційних військ від державного кордону Україні вглиб території республіки білорусь. Значна частина військової техніки пошкоджена та буксирується.

Серед військовослужбовців збройних сил російської федерації поширюються панічні настрої через радіаційне опромінення особового складу підрозділів, що базувалися в Чорнобильській зоні. Населенню білоруського селища міського типу Брагінрекомендовано уникати контактів з російськими окупантами, що відійшли із забрудненої зони.

Триває так звана “евакуація” цивільного автотранспорту, викраденого росіянами в Гостомелі, Ірпіні, Бучі та Іванкові. Крім того, мародери російських окупаційних військ перед перекиданням на інші напрямки намагаються відправити родичам награбоване майно з території Білорусі службою експрес доставки СДЕК.

 

Найбільш небезпечними напрямками залишаються північ Вишгородського та Бучанськогорайонів.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано у Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

Загалом більше 600 об’єктів.

Ситуація в районах

Білоцерківський район Територія Білоцерківського району перебуває під контролем Білоцерківської військової адміністрації. День пройшов спокійно.Обстрілів не зафіксовано. Комунальні служби працюють в посиленому режимі, перебоїв з постачанням електроенергії, газу та води не встановлено. Розпочато   весняно-польові роботи с/г підприємствами району.Завершено підживлення озимих культур, закриття вологи. Проводиться внесення комплексних добрив.

Бориспільський район Території, захоплені іноземними військами та/або іншими військовими формуванням, відсутні. У районі об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Ситуація у Бориспільській, Переяславській, Яготинській міських, Вороньківській, Гірській, Дівичківській, Золочівській, Пристоличній, Студениківській, Ташанській, Циблівській сільських ОТГ нормальна, контрольована. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.

 

Броварський район . Територія Броварського району перебуває повністю під контролем Броварської районної військової адміністрації.

У результаті бойових дій в окремих населених пунктах територіальних громад Броварського району завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Внаслідок ворожих обстрілів є багато пошкоджених будинків місцевих мешканців. Проблемним питанням на сьогодні є замінуванняокремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема це території Великодимерської, Калитянськоїта Баришівської територіальних громад. На сьогодні частково відновлене електропостачання в селі Рудницьке, Баришівської громади та селах Велика Димерка, Шевченкове та Зоря.

Ситуація у Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах, без змін, контрольована.  Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі.

 

 

Бучанський район Ситуація підконтрольна в більшості громадах напружена.

Макарівська ТГ – зв’язку немає, води, газу, електрики немає.

Бородянська ТГ зв’язку не має, зруйновано інфраструктурою.  

Немишаївська ТГ – інфраструктура зруйнована, зв’язку практично не має.  

Бучанська ТГ –  інфраструктура зруйнована.  

Гостомельська ТГ – інфраструктура зруйнована.

Ірпінська ТГ – Ірпінь  ЗСУ контролює місто. Інфраструктура зруйнована.  Дмитрівська ТГ – частково відсутнє світло.

Білогородська ТГ, Пісківська ТГ, Борщагівська ТГ, Вишнівська ТГ,   Коцюбинська ТГ, в штатному режимі.

Поступово окуповані громади району переходять під контроль ЗСУ. Формуються гуманітарні вантажі з продуктами, медикаментами. Бажаючі мешканці звільнених селищ та сіл евакуюються самотужки. 

 

Вишгородський район Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиц. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерської та Поліської тг гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та ліки. Опрацьовуються заходи щодо нормалізації сітуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення тудапродуктів харчування і ліків. Славутич має потребу в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

 

Обухівський район Вся територія Обухівського району перебуває під контролем Обухівської районної військової адміністрації. Магазини, аптеки працюють з урахуванням обмежень комендантського часу, є проблема недостатньої кількості потрібного асортименту лікувальних препаратів. Об’єкти критичної інфраструктури знаходяться під охороною.

 

Фастівський район Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна контрольована. У  9  громадах Фастівського району проводиться дистанційне навчання. Фастівська міська територіальна громада приймає біженців та надає допомогу в їх розміщенні. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи.

Комендантська година

На території Київської області запроваджується комендантська година з 21:00 до 06:00. Тимчасові обмеження діятимуть з 2 по 3 квітня на території Київської області. Виключення – населені пункти Броварського, Вишгородського та Бучанськогорайонів, що знаходилися під російською окупацією та звільнені українськими силами оборони. Там комендантську годину посилено! На території цих міст та сіл обмеження діятимуть з 21:00 2 квітня до 06:00 5 квітня.

У цей час категорично забороняється перебувати на вулицях населених пунктів та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом та пішки.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…