Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 13:00

Розпочалася сорок сьома доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти нашої Держави.

Противник продовжує створення наступального угруповання військ для дій на Слобожанському напрямку. Імовірно, найближчими днями, окупанти намагатимуться відновити наступ.

Крім того, ворог продовжує здійснювати підготовку та відправку особового складу, озброєння та техніки для участі в бойових діях на території України.

 У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби продовжують відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

На сьогодні мова йде про понад 1000 будинків, 14 мостів.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. В районі с. Романівка міст вже готовий. Його звели за 6 днів. Біля села Стоянка роботи із зведення насипного мосту потребують більше часу і будуть закінчені через 7-10 днів. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.

Пошкоджено дороги:

Житомирська траса біля с. Стоянка зруйнована Наземна розв’язка біля с. Стоянка
Дороги у Гостомелі, Бучі, Ірпіні
Дорога від Іванкова до Вишгорода – підірвано всі мости
Житомирська траса біля с. Небелиця у Макарівській ТГ
Траса Київ – Бровари – Ромни – Суми (Н07) у зоні Баришівської та Великодимерської ТГ
Траса Київ-Чернігів (Е95)
Надземні мостові переходи по Житомирський трасі

Розмінування

10 квітня було задіяно 19 розрахунків, 99 спеціалістів, 35 одиниць техніки. Проведено обстеження та знешкодження ВНП у населених пунктах Буча, Бородянка, Ірпінь, Білогородка, Стоянка, Гостомель, Велика Димерка, Немішаево, Дмитрівка, Новий Корогод, Лютіж.

За добу знешкоджено 675 вибухонебезпечний предмет. Всього станом на 11 квітня перевірена територія– 220 га, 416 об’єктів, 70 км доріг, 149 км ліній електропередач, та 2 км газопроводу. Знешкоджено 11241 одиниця вибухонебезпечних предметів

ЩОДО ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 16населених пунктах Броварського, Бучанського, Вишгородсбкого районів (146 000 споживачів)

ЩОДО ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Газопостачання. Всього без газопостачання залишається 133 979 споживач, без газопостачання 85 населених пунктів, зокрема у:

Вишгородському районі – 3447 споживачів;

Бучанському районі – 112656 споживачів;

Броварському районі – 17698 споживачів;

Фастівському районі – 178 споживачів. За попередню добу повністю або частково відновлено газопостачання у 9 населених пунктах для 7 308 споживачів.

Електропостачання.

Відновлено електропостачання на 535 ТП, 66 населеним пунктам, 13703 споживачам (з них по бойових 27 ТП, 45 населених пунктів, 5298 споживачів).

Залишаються знеструмленими – 2620 ТП, 365 населені пункти, 123641 споживач.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 6 пожеж. З них 5 – в житловому секторі, 1 –транспорт.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4308 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 41. За добу затримано 8 мародерів.

Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…