Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 11:00 9.04.2022

Розпочалася сорок п’ята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Російська федерація продовжує ведення повномасштабної збройної агресії проти України. Окупанти продовжують здійснювати підготовку до наступу на сході нашої Держави з метою встановлення повного контролю над територіями Донецької та Луганської областей.

 

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів силами оборони проводиться зачистка, розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби почали відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

На сьогодні мова йде про понад 650 об’єктів.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасового насипного мосту через р. Ірпінь.

Розмінування

8 квітня проводились роботи:

Бучанський район – м. Ірпінь, м. Буча, смт. Бородянка, с. Андріївка Макарівської ОТГ, смт Гостомель, с. Берестянка.

– Броварський район – с. Світильне, смт Тарасівка, с. Жердова,  с.Лукаші, с.Лукянівка.

 – Вишгородський район – обстеження ЛЕП.

Було задіяно 17 розрахунків, 87 спеціалістів, 31 одиниця техніки. За добу знешкоджено 742 вибухонебезпечних предметів. Всього станом на 8 квітня перевірена територія- 127,09 га, 292 об’єкти, 70,325 км доріг та 75 км ліній електропередач. Знешкоджено 9425 одиниць вибухонебезпечних предметів

 

 

Ситуація в районах

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони

Ніч пройшла спокійно. Надзвичайних подій не зафіксовано. Ситуація контрольована. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Налагоджений освітній процес дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі, ситуація стабільна. Сили оборони – в підвищеній боєготовності.

Бучанський район. Уся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. У громадах, що були звільнені від окупації, проводяться роботи з розмінування, відновлення газо-, електропостачання, зв’язку, завозиться гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи проводять фіксацію злочинів, які були заподіяні окупантами щодо мирного населення. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога. 

Ситуація в громадах напружена але контрольована.

Макарівська ТГ – води, газу немає, електрика, зв’язок  частково відновлено.

Бородянська ТГ зв’язку не має, зруйновано інфраструктуру.

Немишаївська ТГ – інфраструктура зруйнована, зв’язку практично не має.  Бучанська, Гостомельська,  Ірпінська ТГ –  інфраструктура зруйнувана, зв’язок частково є.

Дмитрівська ТГ – частково відсутнє світло, зв’язок частково є.

Білогородська ТГ, Пісківська ТГ, Борщагівська ТГ, Вишнівська ТГ,   Коцюбинська ТГ, в штатному режимі.

 

На території Гостомельської селищної ради діє посилена комендантська година з 6:00 7 квітня до 6:00 14 квітня. У місті Ірпінь посилена комендантська година діє з 21:00 7 квітня до 9:00 11 квітня.

У цей час категорично забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом або пішки.

Такі тимчасові обмеження необхідні для того, щоб фахівці мали змогу
деблокувати об’єкти інфраструктури та зробити їх безпечними для повернення людей.

 

Броварський район. Ніч з 08 на 09 квітня у Броварському районі минула спокійно.

Територія Броварського району перебуває повністю під контролем Броварської районної військової адміністрації.

Під час бойових дій, в 3 – х громадах, були пошкоджені лінії електромереж, розподільчі та трансформаторні підстанції.

Щодня, відповідно до графіку, в населених пунктах району проводяться роботи з відновлення електропостачання (заміна електроопор та пошкодженого проводу та обладнання). Без світла залишилися 84790 абонентів. Станом на сьогодні вже відновлене електропостачання 1011 абонентам Великодимерської та 2036 абонентам Баришівськоїгромад. Загальна кількість відновлень становить 72714.

Кількість абонентів, що залишилися ще без електроенергії становить 12076.

В районі щодня проводяться ремонтні роботи пошкодженого газопроводу та поступового відновлення газопостачання населенню.

Станом на сьогодні вже відновлене газопостачання на ГРС Плоске – 1177 абонентам.

Внаслідок бойових дій були пошкоджені та зруйновані 7 переправ через водойми та 3 автомобільні магістральні мости. А також автомобільна магістраль М-01 Київ-Чернігів, в населеному пункті Залісся, Великодимерськоїгромади.

В 4 –х громадах Броварського району пошкоджені та зруйновані житлові будики. Їх кількість становить 152. Найбільша їх кількість у Великодимерській громаді – 89 будинків.

 

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска ТГ без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиц. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерської та Поліської ТГ відсутній зв‘язок, електропостачання. Здійснюються заходи щодо нормалізації сітуації в громадах, завезення гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури. Встановлена понтонна переправа через річку Здвіж біля села Катюжанка, здійснюється влаштування під’їздів з твердим покриттям. Здійснюється влаштування мостової переправи біля села Казаровичі. Славутич має потребу в продуктах харчування та пальному.

 

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 11 пожеж. З них 4 – в житловому секторі, 2 – на об’єктах,  3 – трав’яний настіл, 1 – сміттєзвалища, 1 – транспортирний засіб.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4270 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 39.

Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…