Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 11:00 4.04.2022

Розпочався сороковий день героїчного спротивуУкраїнського народу російському воєнному вторгненню. Збройні сили російської федерації продовжують збройну агресію проти України.

Військово-політичним керівництвом російськоїфедерації розпочато заходи прихованої мобілізаціїрезервістів, з метою приведення військових частиндо штатів воєнного часу. Під час здійсненнявідбору кандидатів перевага надається особам, щовже мають бойовий досвід. Мобілізації підлягаютьрядовий, сержантський та офіцерський склад.

Основним мотиваційним чинником для резервістівзалишається матеріальне заохочення. Крім того, серед російського населення поширюється думка, що учасники війни з Україною можуть покращитисвоє матеріальне становище за рахунок так званихтрофеїв”, тобто грабежу і мародерства.

Командування збройних сил російської федераціїрозраховує залучити під час мобілізації приблизно60 тисяч осіб.

Укомплектування озброєнням та військовоютехнікою до штатів воєнного часу відбуватиметьсяза рахунок зняття зі зберігання застарілої техніки. Деяка з них зберігається понад 30 років.

На території Донецької та Луганської областей захисниками та захисницями України за минулудобу відбито сім ворожих атак, знищено двіодиниці броньованої техніки, сорок три автомобілята міномет противника з розрахунком.

 

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського, Броварського районів силами оборони проводиться зачистка та розмінування. Завозиться гуманітарна допомога. Протягом доби на території Київської області фахівцями ДСНС виявлено 4886вибухонебезпечних предметів. Після закінчення зачистки та розмінування комунальні служби почнуть відновлювати критичну інфраструктуру.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Наразі руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано у Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

На сьогодні мова йде про понад 600 об’єктів.

Ситуація в районах

Обухівський, Бориспільський, Білоцерківський, Фастівський райони

Ситуація контрольована. Ніч пройшла спокійно. Декілька разів лунали сигнали повітряної тривоги. Надзвичайних подій не зафіксовано. Триває постійна робота з прийому, зберігання та направлення гуманітарних вантажів. Освітній процес здійснюється дистанційно. Підприємства агропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи. Сили оборони – в підвищеній боєготовності.

У місті Васильків Обухівського району зафіксовано обстріл. Інформація щодо руйнувань та постраждалих уточнюються.

Бучанський район. Уся територія району перебуває під контролем районної військової адміністрації. У громадах, що перебували під російською окупацією, проводяться роботи зрозмінування, відновлення критичної інфраструктури – газо-, електропостачання, зв’язку, направляється гуманітарна допомога. Також правоохоронні органи фіксують злочини, що були заподіяні окупантами мирному населенню. Встановлено посилену комендантську годину. Постраждалому населенню надається необхідна медична допомога. 

Коцюбинська, Вишнівська, Борщагівська, Пісківська, Білогородська громади знаходяться під контролем місцевих органів влади.

 

 

Броварський район. Ніч з 03 на 04 квітня в районі минула спокійно.

Територія району під повним контролем Броварської районної військової адміністрації.

В окремих населених пунктах територіальних громад Броварського району внаслідок проведення бойових дій завдано значних ушкоджень інфраструктурі та житловому фонду. Зафіксованобагато пошкоджених будинків місцевих мешканців.

Проблемним питанням на сьогодні є замінуванняокремих територій району, де проводилися бойові дії. Зокрема це території Великодимерської, Калитянської та Баришівської територіальних громад. Фахівцями служби ДСНС району проводяться необхідні заходи з розмінування територій. На сьогодні частково відновлене електропостачання в селі Рудницьке, Баришівськоїгромади та селах Велика Димерка, Шевченкове та Зоря. Комісією Боярського ЛВУМГ спільно із саперами ДСНС в ГРС Залісся була проведена оцінка пошкодження магістрального газопроводу «ДашаваКиївБрянськ», що проходить по с. Залісся. Після проведення ряду ремонтних робіт буде відновлено газопостачання до населених пунктів. Внаслідок бойових дій поки що залишаються без газопостачання деякі населені пункти Великодимерської та Калитянськоїтериторіальних громад. У Калитянській ОТГ триває робота з відновлення інфраструктурних об`єктів та житлових будинків.

 

 

Ситуація в Березанській, Броварській міських, Згурівській, селищній та Зазимській сільській громадах без змін, контрольована. Об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Послуги населенню надаються в повному обсязі. Збої в роботі систем тепло, газо, водо,електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури відсутні. Випадківпошкодження житлових будинків не зафіксовано.

 

У цих громадах освітній процес здійснюється за дистанційною формою навчання. Охоплено майже 16 тисяч здобувачів освіти, серед них є внутрішньо переміщені діти. Від сьогодні навчання відновлюється в Калинівській та Калитянськійселищних громадах. У Великодимерській селищнійтериторіальній громаді планується розпочати навчання за дистанційною формою з 11 квітня.

 

Вишгородський район. Ситуація в районі залишається напружена, але контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівська ТГ без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. ВІванківській, Димерській та Поліській ТГ гуманітарна катастрофа, відсутній зв‘язок, електропостачання, продукти харчування та медикаменти. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, відновлення інфраструктури. Продовжується завезення гуманітарної допомоги. У Славутичі є потреба в продуктах харчування, пальному та медикаментах.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…