Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 11:00

Розпочалася сорок восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.

Триває повномасштабна збройна агресія російської федерації проти нашої Держави.

Ворог намагається завершити перегрупування та переміщення підрозділів до районів зосередження у Бєлгородській та Воронезькій областях російської федерації, а також перебазування авіації повітряно-космічних сил на аеродроми, що знаходяться у безпосередній близькості до східних кордонів України.

Російські окупанти, нехтуючи нормами Міжнародного гуманітарного права, продовжують використовувати тактику розміщення техніки та живої сили безпосередньо у житловій забудові. Так, на тимчасово зайнятих територіях Запорізької та Херсонської області окупанти використовують приміщення аграрних підприємств, об’єкти енергетичної та соціальної інфраструктури, центральні райони населених пунктів. Відзначено випадки ведення ворогом бойових дій в цивільному одязі.

У звільнених від загарбника населених пунктах Бучанського, Вишгородського та Броварського районів продовжуються роботи з розмінування та відновлення населених пунктів. Завозиться гуманітарна допомога. Комунальні служби почали відновлювати критичну інфраструктуру, розчищати вулиці та завали будівель.

Працює спеціальна обласна моніторингова група, що фіксує наслідки агресії росії та знищення цивільної інфраструктури.

Загалом руйнування зафіксовано у 35 з 69 територіальних громад Київської області, що складає 50,7 %. Критичних руйнувань завдано в Бучанській, Ірпінській, Гостомельській, Бородянській, Макарівській, Великодимерській, Пісківській ТГ.

На сьогодні мова йде про понад 1000 будівель.

На сьогодні мова йде про понад 1000 будинків, 14 мостів.

Продовжуються роботи з розчистки Житомирської траси та зведення тимчасових насипних мостів через р. Ірпінь. В районі с. Романівка міст вже готовий та працює. Його звели за 6 днів. Біля села Стоянка роботи із зведення насипного мосту потребують більше часу і будуть закінчені через 7 днів. Одночасно проходять роботи з демонтажу знищеного загарбниками мосту на Житомирській трасі. Головне завдання тут – відновити одну сторону моста в бік Києва і тим самим запустити в повній мірі Житомирську трасу.

Пошкоджено дороги:

– Житомирська траса біля с. Стоянка зруйнована Наземна розв’язка біля с. Стоянка

– Дороги у Гостомелі, Бучі, Ірпіні

– Дорога від Іванкова до Вишгорода – підірвано всі мости

– Житомирська траса біля с. Небелиця у Макарівській ТГ

– Траса Київ – Бровари – Ромни – Суми (Н07) у зоні Баришівської та Великодимерської ТГ

– Траса Київ-Чернігів (Е95)

– Надземні мостові переходи по Житомирський трасі.

Ситуація в районах:

Білоцерковський, Бориспільський, Обухівський, Фастівський райони. Ситуація стабільна. Всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Магазини, аптеки, АЗС працюють з урахуванням обмежень комендантського часу. Сили оборони – у підвищеній боєготовності.Проводиться переміщення та облаштування сил ТрО на нових рубежах. Підприємстваагропромислового комплексу проводять весняно-польові роботи, збираються відомості про потреби сільгоспвиробників.

Бучанський район. Ситуація підконтрольна в більшості громадах напружена.

Макарівська ТГ – відновлюється інженерна інфраструктура, робота лікарні, зв’язок частково відновлена.

Бородянська ТГ – зв’язку не має, зруйновано інфраструктуру, продовжуються розбирання зруйнованих будинків,  поновлення інфраструктури, відновлює роботу лікарня.

Немишаївська ТГ – продовжуються роботи по поновленню інфраструктури, зв’язку практично не має.  

Бучанська ТГ – розмінування та розчищення доріг, завалів, відновлення інфраструктури, роботи медицини, зв’язок частково є.

Гостомельська ТГ – інфраструктурактуразруйнована, зв’язок частково є.

Ірпінська ТГ – місто на 90 % розчищене, інфраструктура готова до роботи, очікується заживлення електроенергією, зв’язок частково є.

Дмитрівська ТГ – частково відсутнє світло, зв’язок частково є.

Білогородська ТГ, Пісківська ТГ, Борщагівська ТГ, Вишнівська ТГ,   Коцюбинська ТГ, в штатному режимі. По всім громадам йде відновлення інфраструктури.

Броварський район. Ніч з 11 на 12 квітня у Броварському районі минула спокійно. Під час бойових дій, в 3 – х громадах, були пошкоджені лінії електромереж 110, 35, 10, 0.4 кВ, розподільчі та трансформаторні підстанції. Щодня, відповідно до графіку, в населених пунктах району проводяться роботи з відновлення електропостачання (заміна електроопор та пошкодженого проводу та обладнання). Станом на сьогодні, загальна кількість відновлень становить 78100. Ще знеструмлено та залишилося відновити 6690.

Броварським відділенням АТ “Київоблгаз” цілодобово ведуться роботи по відновленню газопостачання. Загальна кількість відключень становила – 21944 споживачів. Кількість проведених відновлень станом на 11 квітня становить 9000 споживачів.

В 4 – х громадах Броварського району пошкоджені та зруйновані житлові будики. Їх кількість становить 152.

Найбільша їх кількість у Великодимерській громаді – 89 будинків.

Вишгородський район. Ситуація в районі контрольована. Вишгородська, Петрівська та Пірнівска тг без змін, населенню надається необхідна допомога, здійснюється патрулювання вулиць. Продовжується робота по укріпленню обороноздатності району. В Іванківській, Димерської та Поліської тг відсутній зв‘язок, електропостачання. Здійснюються заходи щодо нормалізації ситуації в громадах, завезення гуманітарної допомоги, відновлення інфраструктури. Встановлена понтонна переправа через річку Здвіж біля села Катюжанка, завершується влаштування під’їздів з твердим покриттям. Завершене влаштування мостової переправи біля села Казаровичі. Розпочались підготовчі роботи по відновленню мостового переходу через річку Ірпінь біля села Демидів.Славутич має потребу в продуктах харчування та пальному.

Розмінування

11 квітня було задіяно 20 розрахунків, 99 спеціалістів, 35 одиниць техніки. За добу знешкоджено 1033 вибухонебезпечний предмет. Всього станом на 12 квітня перевірена територія– майже 250 га, 543 об’єктів, 71 км доріг, 178 км ліній електропередач, та 2 км газопроводу. Знешкоджено 12 274 одиниць вибухонебезпечних предметів

ЩОДО ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення відсутні у 16населених пунктах Броварського, Бучанського, Вишгородсбкого районів (100 491 споживачів)

ЩОДО ГАЗОПОСТАЧАННЯ

Без газопостачання 76населених пунктів, зокрема:

Бучанського р-ну43нас.пункти;

Вишгородського р-ну7 нас. пунктів

Броварського р-ну 25 нас.пунктів

Фастівського р-нусмт Бишів.

Електропостачання.

Відновлено електропостачання на 336 ТП, 66 населеним пунктам, 12063 споживачам (з них по бойовим 122 ТП, 48 населених пунктів, 6283 споживачів).

Залишаються знеструмленими – 2341 ТП, 314 населені пункти, 116168 споживачів

Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються, щойно бригади «ДТЕК Київські регіональні електромережі» отримують можливість їх безпечно виконувати.

Наразі служби ДТЕК «Київські регіональні електромережі» працюють над відновленням електропостачання усім споживачам населені пункти яких були під окупацією.

Пожежі

За добу працівники ДСНС виїжджали на ліквідацію 8 пожеж. З них 3 – в житловому секторі, на обєктах– 3, 1 –транспорт, травяний настіл -1.

З початку російської воєнної агресії на спецлінію «102» та чергову частину Головного управління надійшло 4396 заяв та повідомлень громадян про підпал, вибух, замінування, пов’язаних безпосередньо з російською агресією, в тому числі за минулу добу 47. За добу затримано 8 мародерів.

Найбільше повідомлень надходять стосовно Броварського, Бучанського та Вишгородського районів Київської області.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…