ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 10.-00 6.03.2022 ЩОДО СИТУАЦІЇ НА КИЇВЩИН

Ситуація в Київській області залишається напруженою.

Бучанський район. Ситуація напружена. Макарів, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж – Немішаєвська громада, Михайлівська Рубіжівка,  Буча. Ведеться вогонь по житловим будинкам, цивільному населенню. Загарбник перешкоджає евакуації. Зараз в районі готуються до евакуації людей та доставки гум.допомоги. потрібен режим тиші.

Бориспільський район. Всі громади під контролем. Комунальні служби та об’єкти інфраструктури працюють у штатному режимі. Укріплюються кордони району.

Фастівський район. Вся територія Фастівського району перебуває під контролем Фастівської районної військової адміністрації. Території, захоплені іноземними військами та/або іншими військовими формуваннями відсутні. У районі всі об’єкти критичної інфраструктури на території громад району працюють у звичайному режимі. Ситуація стабільна контрольована. Магазини аптеки працюють у звичайному режимі з урахуванням обмежень комендантського часу, є проблема недостатньої кількості продуктів. На АЗС відсутнє пальне. Об’єкти критичної інфраструктури знаходяться під охороною. Режим воєнного часу та умови комендантського часу забезпечуються належним чином. Обстрілів за ніч не було

Білоцерківський район. Ситуація контрольована. Майже всю ніч сигнали тривоги. Йде протидія диверсантам. Перебоїв з подачею електроенергії, води, газу не зафіксовано. Комунальні служби працюють у посиленому режимі. Активізувався волонтерський рух для надання допомоги військовим та населенню. Проводиться організація надання гуманітарної допомоги населенню

Вишгородський район – Північ району залишається окупований ворогом. Поліська, Димерська, Іванківська громади на межі гуманітарної катастрофи.  Йде постійне перегрупування сил загарбника. До району надходить гуманітарна медична та продуктова допомога. Але загарбник не дає можливості допомогти окупованим громадам. Людям, які самостійно виходять з окупованої території надається допомога та організовується евакуація з району.  

Броварський район. Територія Броварського району перебуває під контролем Броварської районної військової адміністрації. Зафіксовано пересування ворожої техніки на території деяких населених пунктів Баришівської, Калитянської та Великодимерської ТГ.
В с. Русанів, Великодимерської громади є зруйновані приватні житлові будинки.  Вдалося відновити газопостачання. Електро- водо-постачання, опалення та зв’язок поки відсутні.
Цієї ночі ворожими військами були обстріляні села Заворичі та Семиполки. 
На даний час ворожі війська знаходяться на території Великодимерської громади. 
У решті громад району об’єкти критичної інфраструктури працюють у звичному режимі. Збоїв у роботі систем тепло – газо – водо – електропостачання та водовідведення, об’єктів критичної інфраструктури не має. Випадки пошкодження житлових будинків відсутні.
З метою забезпечення населення Броварського району продуктами харчування, проводиться організація надання гуманітарної допомоги. Також очікується прибуття медичних препаратів та засобів. 
 
Обухівський район. Ситуація контрольована. Всі територіальні громади під контролем. Йдуть роботи з відновлення інфраструктури та надання необхідної допомоги населенню.

Найбільш небезпечний напрямок залишається Житомирська траса, Буча-Ірпінь-Гостомель, Макаров, а також північ Вишгородського району.
 Загарбники продовжують накопичувати війська та техніку, обстрілюються житлові масиви та критична інфраструктура. Постійні тривоги можливого авіанальоту майже по всій області.  В усіх районах Київщини йде боротьба з диверсійними групами. Обласна та місцева влада готова провести евакуацію людей та доставку гуманітарної допомоги з найтяжчих напрямках як тільки буде оголошено режим тиші. Гуманітарна допомога направляться у всі 7 районів Київщини.
Влада робить все необхідне для контролю складної ситуації в області. 

Повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…