Працюємо задля перемоги!

Олексій Кулеба: Сьогодні 200 днів, як Київщина разом з усією Україною дає відсіч російському окупанту

Київська область заплатила величезну ціну від початку повномаштабного вторгнення. Попри це, влада, бізнес та всі жителі громад долають виклики і боряться з наслідками війни. Про це повідомив у своєму відеозверненні голова Київської ОВА Олексій Кулеба.
 
«Після деокупації одним із ключових завдань для нас стало оперативне та якісне відновлення житлового фонду, транспортної та соціальної інфраструктури. У перші місяці ми відновили електрику, водопостачання, газ та зв’язок на деокупованих територіях. Сьогодні ми проводимо зв’язок там, де його не було навіть до війни», – прокоментував голова Київської ОВА.
 
Він зазначив, що одне з найголовніших та найважчих завдань на сьогодні – відновлення зруйнованої інфраструктури та житла людей. Проте роботи тривають. Попередньо, до кінця 2022 року планується відновити близько 10 тисяч об’єктів, що постраждали від бойових дій. 
 
Олексій Кулеба додав, що в умовах війни на Київщині успішно розпочали навчальний рік. Із 1 вересня в області запрацювало 548 шкіл та 412 дитячих садків в очному та змішаному форматах. 
 
Крім того, активно триває підготовка й до опалювального сезону. Готовність регіону на сьогодні становить 85%. Пріоритетними залишаються безпекові питання.   
 
Він наголосив, що нині на Київщину повертаються жителі, які евакуювалися раніше. Міста, що не були в окупації, надають прихисток переселенцям з інших регіонів, які були змушені тікати від війни. Від початку війни Київська область прийняла близько 300 тисяч вимушених переселенців. 
 
«Сьогодні всі діють як єдиний організм. Я вдячний кожному, хто в умовах війни тримає свій фронт. Ви – герої. Так, завтра буде новий день. І будьмо відверті – війна не завершиться на 201 день нашого протистояння. Проте ми станемо ще на один день ближче до Перемоги. Слава Україні!», – підсумував Олексій Кулеба.
 
 
Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…