Олексій Кулеба: Розвиток інфраструктури на Київщині має продовжуватись динамічно та комплексно

Сьогодні, 11 лютого, у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих і регіональних влад. Пристоличний регіон на заході представляв очільник Київської обласної державної адміністрації Олексій Кулеба.

«Конгрес місцевих і регіональних влад – це потужний діалоговий майданчик, у рамках якого визначаються пріоритетні напрямки розвитку всієї країни. І для мене було дуже цінно в перші дні після призначення долучитися до заходу такого рівня. Тепер маю чітке розуміння, які сфери вимагатимуть першочергової та посиленої уваги з мого боку. Київщина як пристоличний регіон має розвиватись максимально динамічно та комплексно. Докладатиму до цього з командою всіх зусиль», – прокоментував за результатами Конгресу Олексій Кулеба.

Перше питання, яке розглянули учасники заходу, стосувалось стану виконання Закону України «Про основи національного спротиву». Олексій Кулеба акцентував, що Київщина має бути готова до будь-якого розгортання подій, тому вже за два тижні всі організаційні питання щодо формування територіальної оборони в регіоні мають бути завершені.

Кілька питань стосувались розвитку інфраструктури – виконанню програм «Велике будівництво» та «Велика термомодернізація» у 2022 році. Безпосередньо на Київщині цьогоріч запланована термомодернізація 116-ти житлових будинків, а також реалізація 18-ти соціальних проєктів – п’яти шкіл, п’яти дитсадків, семи спортивних об’єктів і потужного Центру надання адміністративних послуг.

«Під час Конгресу один із проєктів будівництва на Київщині, а саме дитсадок в селі Бобриця Бучанського району, став прикладом для інших громад. Зроблю все можливе, аби усі наші проєкти стали взірцем для інших», – резюмував Олексій Кулеба.

Поділитися:
Читайте також

Ситуація в Київській області залишається напруженою. Бучанський район. Ситуація напружена. Макарів, Ірпінь, Гостомель вночі велися бої. Ворог розташував техніку вздовж…

При Київській обласній військовій адміністрації працює центр волонтерів. Його головна задача – об’єднання зусиль всіх волонтерських груп та допомога населенню….

До Київської області продовжує надходити гуманітарна допомога з різних куточків України. Сьогодні до логістичних центрів вже направили 266 тонн гуманітарної…

При Київської ОВА працює гаряча лінія допомоги. Якщо вам потрібна допомога, телефонуйте за номером гарячої лінії: +380 (44) 363 07…