Працюємо задля перемоги!

Олексій Кулеба: На Київщині запрацювали два нових сучасних дитячих садки

10 листопада в селах Лебедівка та Нові Петрівці Вишгородського району відкрили два нових дитячих садочки. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба у своєму Telegram. 

«Попри повномасштабну війну, ракетні обстріли та всі небезпеки, ми продовжуємо жити, будувати та відкривати нові об’єкти. Сьогодні на Київщині запрацювали два нових сучасних дитячих садки», ― сказав голова КОВА.

Так, у селі Лебедівка закінчили реконструкцію садка «Світлячок», що розпочали у 2020 році за програмою Президента України «Велике будівництво». Заклад розрахований на 50 дітей.

«Через війну вдалося завершити проект тільки зараз. Садочок сьогодні – інноваційний заклад із просторими кімнатами, що пристосовані і до занять дітей з особливими освітніми потребами», – розповів Олексій Кулеба.

Окрім того, на території закладу дошкільної освіти встановлено спортивно-ігровий майданчик із двома тіньовими навісами.

Інший садок, що відкрили, – «Петрик» у селі Нові Петрівці. На початку 2022 року було подано заяву про введення закладу в експлуатацію. Проте через повномасштабне вторгнення росії та ракетні обстріли регіону, у закладі вибуховою хвилею було пошкоджено вікна та вхідні двері.

Зараз його відновили. Заклад відвідуватимуть 230 дітей. Також у садку створено ігрове та розвивальне середовище: обладнані LEGO кімната, комп’ютерна кімната з мультимедійним обладнанням; STEM лабораторія, кімната валеології, кімната художньо-естетичного розвитку, музична зала тощо. Під кожний груповий осередок виділені ігрові майданчики на подвір’ї.

У закладі сформовано фізкультурно-оздоровче середовище: вуличний спортивний майданчик із сучасним м’яким покриттям і влаштованим спортивним комплексом, гімнастична зала, скеледром, кімната валеології; придбане відповідне спортивне обладнання та інвентар тощо.

Обидві установи забезпечені генераторами, мають власні котельні та комфортні укриття.

«Діти – наша рушійна сила. Наше майбутнє. Відбудовуємо пошкоджене та вдосконалюємо заклади освіти, щоб навчальний процес був інноваційним і безпечним», – додав голова КОВА.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…