Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про зміну цільового призначення земельних ділянок

Розпорядження від 29.05.2007, №377
Дата оприлюднення: 29.05.2007

Відповідно до Земельного кодексу України, Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про державну експертизу землевпорядної документації”, постанов Кабінету Міністрів України від 17.11.97 № 1279 „Про розміри та Порядок визначення втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, які підлягають відшкодуванню”, від 11.04.2002 № 502 „Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб”, розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 29.12.2006 № 1153 “Про зміну цільового призначення земельних ділянок 5 громадянам з ведення товарного сільськогосподарського виробництва на землі промисловості в адмінмежах Требухівської сільської ради за межами населеного пункту”, висновку державної експертизи землевпорядної документації від 29.12.2006 № 6-3409, рішення Бориспільського міськрайонного суду від 20.04.2007 по справі № 2а-441/2007р:

1. Затвердити “Проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється з ведення товарного сільськогосподарського виробництва на землі промисловості 5-ти громадянам в межах Требухівської сільської ради Броварського району Київської області”, розроблений державним підприємством „Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” згідно з договором від 27.12.2006 № 9668.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 1,5060 га (ріллі), яка належать на праві власності громадянці Солодкій Надії Іванівні (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії КВ № 058928), із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості.

3. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 1,5060 га (ріллі), яка належать на праві власності громадянину Запорожцю Івану Миколайовичу (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії КВ № 058906) із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості.

4. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 1,5060 га (ріллі), яка належать на праві власності громадянину Самофалову Віктору Андрійовичу (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії КВ № 058926), із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості.

5. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 1,5060 га (ріллі), яка належать на праві власності громадянці Самофаловій Наталії Михайлівні (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії КВ № 058927), із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості.

6. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 1,5060 га (ріллі), яка належать на праві власності громадянці Рибці Лідії Тимофіївні (Державний акт на право власності на земельну ділянку серії КВ № 058929), із категорії земель сільськогосподарського призначення на категорію земель промисловості .

7. Віднести вищевказані земельні ділянки до земель промисловості.

8. Зобов’язати громадян Солодку Надію Іванівну, Запорожця Івана Миколайовича, Самофалова Віктора Андрійовича, Самофалову Надію Михайлівну, Рибку Лідію Тимофіївну:

8.1. перед початком будівництва передбачити зняття родючого шару ґрунту;

8.2. до будівництва приступати після затвердження містобудівної документації.

9. Броварській райдержадміністрації забезпечити видачу Державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам Солодкій Надії Іванівні, Запорожцю Івану Миколайовичу, Самофалову Віктору Андрійовичу, Самофаловій Наталії Михайлівні, Рибці Лідії Тимофіївні за умови попереднього відшкодування ними втрат сільськогосподарського виробництва у встановленому порядку, передбачивши обмеження щодо використання земельних ділянок, визначені чинним законодавством та матеріалами погодження проекту відведення.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

        

Поділитися: